Minecraft İlk Geceniz Nasıl Oldu?

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk toprak kazdım ve oyunun mantığını toprakla ağaç, ağaçla taş, taşla demir kazılıyo gibi sandım :D gece oldu biden canavarlar geldi suya atladım kaçmaya başladım sonra aklıma şahane bir fikir geldi toprağı kazıp içinde geceyi geçirmek :D

Modderpro

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
İlk gecem değilde ilk multiye girmeye çabalamam çok fenaydı sunucu adresi yerine intenet sitesi yazdım felan.

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
mağaraya ev yapmıştım bizim zamanımızda olanaklarımız yoktu :) (alpha)

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Wallaha ilk oynadigimda minecraft wiki falan biraz anliya bildim gece oldu essek kadar yukari ciktim zaten yatakta falanda yoktu ... Sky survival yapmaya basladim derken goğe gelmisken odun dirt tas ne varsa bitti ... Bende kalan bir wooden sword ... Bide crafting table ... 2 Gun "gercek hayatta" orada gecti

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

emrebultm16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk Gecemi Piramit Yaptım Tabi Gece Oldu. Zombiler Çıktı. Gece Gezerken Zombileri Koyunların Çobanı Diye Düşündüm. :D Creper Patlattı Herşeyi
(Version: 1.2.5 )

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Ne günlerdi be o zamanlar beta vardı artık 1.8 çıkacak :D İlk gece çok garip gelmişti. toprak kazıp ev yapıyordum. Her survival mapimde. Multiplaer nedir bilmiyordum felan. O zamanlar crackli kullanıyordum tabikide. Muhteşemdi hala o günde olmak isterim... :)

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna İlk başlayınca Aslında Oyunu çabuk çözdüm Odun Kırmaya başladım. Daha çok yerin altına 2-3 kurekle(tahta) bir ev açardım ışıklandırmayı ise yanlaradn 2 blok yukarı kazarak yapardım. evin içinden 1 blok olurdu. yani sadece 1 bloktan geçebilen canavarlar girebilirdi. sabahları giren varsa öldürürdüm hepsini. Kılıç yapınca pek dışarı çıkmasamda bazen canavar keserdim :) çoğu zaman yatak yapıp yatardım. daha çok madende dururdum :) işte ilk gecem böyle

Edit:hiç video-rehber izlemeden oyunu kendim çözdüm