Minecraft için Sisteminiz iyi ama minecraft kasıyormu? Shader içinde çözüm bulundu. İÇERİ !!

enesbc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
minecraft her türlü güçlü bilgisayarlarda kasar kardeşim. ister asus tytan rog c8890'mıydı neydi tam hatırlamıyorum onda bile kasar kodlar çok karışık en as 2tb hardiskin olsun ki
kasma riski azalsın

Arda027

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
benim pc ram 1 gb ama ekrankarti 3 gb (2048 mb oyun - kalanida pcye) o dedigin kodlari kullanmadan 100 - 80 fps shadersle 40 - 50
Minecraft zaten ramle pek alakası yoktur ama en azından sizi bir tık yukarıya çıkartabilir. Ekran kartı yeni bir model ise minecraft rahatlıkla 1.5 ve 2 GB ramli bilgisayarlarda kasmadan 50 70 fps oynarsınız.
Bu yüzden sizin için yapabileceğim bir şey yok zatende minecraftınızda sorun yok ? Boşu boşuna mesaj atmasaydınız daha güzel olacaktı.[DOUBLEPOST=1398671432,1398671243][/DOUBLEPOST]
minecraft her türlü güçlü bilgisayarlarda kasar kardeşim. ister asus tytan rog c8890'mıydı neydi tam hatırlamıyorum onda bile kasar kodlar çok karışık en as 2tb hardiskin olsun ki
kasma riski azalsın
İyi sallamışsın.. Ekran Kartı Düzgün ve Güçlü ise ve Ram de en az 2 Gb varsa fps 50 - 100 arasında değişir.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
kasma riski azalsın
Çok güzel attın kardeşim tebrikler...

Jishiki

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kasma riski azalsın

İmkansiz 16 GB Ram ve Dünyanin en iyi ekran kartıyla kasmasi imkansiz he bu arada isteğe bağlı olarak 5TB'ta kadar harddisk taktirabiliyorsun sormuştum