MineCraft ı Satın Alma

HasanAkdenz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yok dava imiş yok donmuş. Arkadaşlar hiçbir şeyden haberiniz yok sizin. Oyun yapımcısı zaten kendi twitter'inde paylaştı." Crack oynayanlar, oynamaya devam etsin ama üzülsünler. "diye. Serbest yani. Lütfen boş konuşmayın, amacınız POST kasmak olmasın!

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
vay 47 lira mı verdin bu oyuna deymezdi kardes skin desen mcskinsearch oyun desen linkleri var forumda server desen ortada dolasan birsürü cracked server var
Cenker bu korsancılık emek hırsızlığından başka bir şey değil tamam maddi durumun iyi olamaz almazsın belli bir müddet korsan oynarsın ama oyunu yapanın hakkını yemiş olursun.VE ŞÖYLE BİR KURAL VARMIŞ TÜRKİYEDE KORSAN BİR OYUNUN 1 GÜNDEN FAZLA PC DE DURMASI SUÇMUŞ (ama takan yok ya la)

HasanAkdenz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cenker bu korsancılık emek hırsızlığından başka bir şey değil tamam maddi durumun iyi olamaz almazsın belli bir müddet korsan oynarsın ama oyunu yapanın hakkını yemiş olursun.VE ŞÖYLE BİR KURAL VARMIŞ TÜRKİYEDE KORSAN BİR OYUNUN 1 GÜNDEN FAZLA PC DE DURMASI SUÇMUŞ (ama takan yok ya la)

Dostum diğer oyunlarda suçtur ama Minecraft'ın sahibi serbest ama üzülsünler dedi. Buradaki üzülsünler lafı kendileri için. Çaktın? :)

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Zaten onu biliyorum dakat maddi durum elverdiği halde korsan oynamak tan kastettim evet baştan cenkere diyorum gibi gözüküyor olabilir fakat genel bir konuşmaydı bu
Dostum diğer oyunlarda suçtur ama Minecraft'ın sahibi serbest ama üzülsünler dedi. Buradaki üzülsünler lafı kendileri için. Çaktın? :)

KAbur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
vay 47 lira mı verdin bu oyuna deymezdi kardes skin desen mcskinsearch oyun desen linkleri var forumda server desen ortada dolasan birsürü cracked server var

Mantık hatasısın adam o oyun için aylarca belki yıllarca uğraşmış emek harcamış bir oyun yapabilmek için sen beleşe kon oh ne güzel EMEĞE SAYGI...[DOUBLEPOST=1379174463,1379174378][/DOUBLEPOST]
bence paranızı boşa harcmayın yani bir tek skin ozelligi ve mc nin asıl sv sine girme var
bildigim kadari ile yani hiç gerek yok gidin mineshafter indirin.
Farkı oynayan bilir.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Mantık hatasısın adam o oyun için aylarca belki yıllarca uğraşmış emek harcamış bir oyun yapabilmek için sen beleşe kon oh ne güzel EMEĞE SAYGI...[DOUBLEPOST=1379174463,1379174378][/DOUBLEPOST]
Farkı oynayan bilir.
Gayette haklısın krdeşim