Minecraft Gemi Çalışmam

gemim nasıl olmuş?

• Kullanılan toplam oy
    28

asdqwe123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende acemiyim 1 sende oldu başlayalı gende iyi olmuş dalga geçmeyin sanki siz cok iyi yapabiliyorsunuz işiniz gücünüz yorum atmak

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
acemilikten çıkmak için 1. mod yüklemede iyi olmalısın 2. sonra modlu ve ya modsuz map yapmalısın işte çıktın

asdqwe123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben zaten mod yüklüyorum modlu map yapıyoruz kaftaya da sw acicaz oda belki hamachi ile

shnider9

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler yeni bir tane korsan gemisi yapıyorum bu öncekisinden çok daha iyi olucak

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
ben yılbaşına süper bir map çıkarcam içinde to many items train craft day z mod Christmas Favorites bu modlar olcak

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mod yüklemekle alakası yok, acemi olup olmanın.Kimse kimseye acemi diyemez çünkü bu forumda Mojang ekibinden birini göremiyorum.Gemi iğrenç olmuş bu arada.Kötü bir bulld yapıp, foruma koyup, sonra da "Tabi kötü olur ben daha yeni başladım." diyemezsin.Oynadığın her sene yeni bloklar mı ekleniyor? Peri gelip sana nasıl iyi evler yapacağını mı gösteriyor? Hepsi hayal gücü ile alakalı.Biraz da mimari bilgisi.

shnider9

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mod yüklemekle alakası yok, acemi olup olmanın.Kimse kimseye acemi diyemez çünkü bu forumda Mojang ekibinden birini göremiyorum.Gemi iğrenç olmuş bu arada.Kötü bir bulld yapıp, foruma koyup, sonra da "Tabi kötü olur ben daha yeni başladım." diyemezsin.Oynadığın her sene yeni bloklar mı ekleniyor? Peri gelip sana nasıl iyi evler yapacağını mı gösteriyor? Hepsi hayal gücü ile alakalı.Biraz da mimari bilgisi.
tmm kardeş ben yapabildiğimi yapmaya çalıştığımı söylemeye çalıştım sen biraz farklı anlamışsın