Minecraft Gelişmiş Web Scripti [Tanıtım]

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Parse error: syntax error, unexpected '.', expecting '&' or variable (T_VARIABLE) in /home/u835850906/script-deneme-2/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Foundation/helpers.php on line 475 bu ne ?
PHP versiyonunuz 5.6.4 ün üstünde olmalı. 7.0 Son sürümdür ve tavsiyemdir.

Selam Birde Nitrado Hostinglerde public_html yok direk dosyalari uploadliyorsun yardimci olabilirmisiniz
Maalesef, bunu Nitrado ile görüşmelisiniz. Yine çözüme ulaşamazsanız hosting sağlayıcınızı değiştirin ya da bir vps kiralayıp içine kendiniz kurun.

JustPower

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Davut Bey Oncelikle Skiprit Gayet Güzel Elinize Saglık
Paywant Ve Batıhost Videosu Nezamana Gelir

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel Hoş bir Site Olmuş Kurulum videoları Tamamlarınız İnş.

Son düzenleme:

ByCiga

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle böyle güzel bir çalışma için teşekkür ederim ; fakat videonuzdaki adımları izlediğim halde "http 500 hatası" aldım. Daha sonra CPanelden(batıhost kullanıyorum.)hata loguna baktığımda şöyle bir şey yazıyordu.
-0500 AH00128: File does not exist: /home/vol15_7/minecrafttr. com/mncrf_19072237/htdocs/favicon.ico
favicon.ico 0KB gözüküyor.
Ayrıca batıhostta public_html yok. Araştırmalarım sonucu public_html ile htdocs aynı anlama geliyormuş. Dolayısıyla public dosyasınının içindekileri FileZilla ile htdocs içine attım. Diğer ziplenen dosyaları ise htdocstan 1 kere geri gelip "main" adlı bir dosya oluşturup içine attım.
index.php den de gösterdiğiniz gibi ayarlamaları da yaptım sonuç http 500 hatası.

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle böyle güzel bir çalışma için teşekkür ederim ; fakat videonuzdaki adımları izlediğim halde "http 500 hatası" aldım. Daha sonra CPanelden(batıhost kullanıyorum.)hata loguna baktığımda şöyle bir şey yazıyordu.
-0500 AH00128: File does not exist: /home/vol15_7/minecrafttr. com/mncrf_19072237/htdocs/favicon.ico
favicon.ico 0KB gözüküyor.
Ayrıca batıhostta public_html yok. Araştırmalarım sonucu public_html ile htdocs aynı anlama geliyormuş. Dolayısıyla public dosyasınının içindekileri FileZilla ile htdocs içine attım. Diğer ziplenen dosyaları ise htdocstan 1 kere geri gelip "main" adlı bir dosya oluşturup içine attım.
index.php den de gösterdiğiniz gibi ayarlamaları da yaptım sonuç http 500 hatası.
[email protected] adresine filezilla bilgilerini atarsanız yardımcı ooabilirim.

ByCiga

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yolladım mailinize. Ilginiz için teşekkür ederim. Böyle güzel bir skripti ücretsiz paylaştınız. Size bağış yapmak isterim. Bağış linkiniz var mı ?

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yolladım mailinize. Ilginiz için teşekkür ederim. Böyle güzel bir skripti ücretsiz paylaştınız. Size bağış yapmak isterim. Bağış linkiniz var mı ?
Yorumunuz için teşekkür ederim fakat şuanda bağış almıyorum, ileride böyle bir şey yaparsam haberdar ederim :)

wlen12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Davut abicim seni youtube kanalından takip ediyorum
script fena olacak Belli Eğer forumda paylaşırsan etiketlersen sevinirim
iyi Forumlar

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Davut abicim seni youtube kanalından takip ediyorum
script fena olacak Belli Eğer forumda paylaşırsan etiketlersen sevinirim
iyi Forumlar
Script paylaşıldı zaten, videoya gidip açıklama kısmında ki indirme linkinden indirebilirsiniz.

ByCiga

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Parse error: syntax error, unexpected '.', expecting '&' or variable (T_VARIABLE) in /home/u425599505/main/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Foundation/helpers.php on line 475

Böyle bir hata aldım.

EDIT: Kusura bakmayın cevaplamışsınız aynı sorun arkadaşta olmuş görmedim.

Iyi günler. Başka bir hosting sağlayıcısından hesap açtım ve siteyi kurmayı başardım. Fakat üye girişi veya kayıt işlemi olmuyor. Acaba database oluşturmadığım için mi ? SQLChest pl si 1.8.8 Craftbukkitte çalışmadı dosya oluşmuyor.
Eğer öyleyse database oluşturma videosu yayınlamayı düşünüyor musunuz veya başka bir yerden ben öğrenebilir miyim ?

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Parse error: syntax error, unexpected '.', expecting '&' or variable (T_VARIABLE) in /home/u425599505/main/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Foundation/helpers.php on line 475

Böyle bir hata aldım.

EDIT: Kusura bakmayın cevaplamışsınız aynı sorun arkadaşta olmuş görmedim.

Iyi günler. Başka bir hosting sağlayıcısından hesap açtım ve siteyi kurmayı başardım. Fakat üye girişi veya kayıt işlemi olmuyor. Acaba database oluşturmadığım için mi ? SQLChest pl si 1.8.8 Craftbukkitte çalışmadı dosya oluşmuyor.
Eğer öyleyse database oluşturma videosu yayınlamayı düşünüyor musunuz veya başka bir yerden ben öğrenebilir miyim ?
Hayır öğrenemezsin.

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kurulum Videoların Biran Önce Atin Sizi Bekliyoruz.. 1 Ay Oldu Nerdeyse