Minecraft Eksikleri...

esrefs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
En büyük eksiklikleri doğa ve maden açısından. Peki eksiklikleri nasıl tamamlanabilir;
1)Doğa'ya yeni pasif moblar eklenmeli
2)Çelik, Bakır, Demir, Ruby, Zircon, Titanium gibi madenler eklenmeli(Bide onlarla zırh, tool falan yapılabildiğini düşünün...)
Çok doğru pasif mod ve zombiler açısından fakir bir oyun.[DOUBLEPOST=1368698108,1368697479][/DOUBLEPOST]
minecrafta düğün yapsınlar amerika madem evleniyolar dügünde olsun roman havası macır falan :))
Hahahahahah süpersin Türklerin el atması lazım. şu MİNECRAFT'A

2 günde lahmacun çıkar :D :D [DOUBLEPOST=1368783169][/DOUBLEPOST]
Çok doğru pasif mod ve zombiler açısından fakir bir oyun.[DOUBLEPOST=1368698108,1368697479][/DOUBLEPOST]
Hahahahahah süpersin Türklerin el atması lazım. şu MİNECRAFT'A

2 günde lahmacun çıkar :D :D
Bide kesin ve kesin ayran eklenir içki niyetine :D :D

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
eğer kimse minecraft oynmasa modlu survivala yönelse notch bunu zorunlu yapmak zorunda kalır

ezikleriezen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kan efekti olsun beyler bi Mob'a vuruncada kıpkırmızı olmasın böyle duvarlar filan kan olsun sonra bide 2 el olsun[DOUBLEPOST=1368990614,1368990528][/DOUBLEPOST]bide daha çok silah :zombikatili::zombikatili::zombikatili: HİTMAN'IZ BEYLER :D

minecraft survival

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle maden konusunda çelik zaten kazılmayla bulunan bir maden değildir demir+nikel+sanırım kobalt[bilemiyorum]
Birleşiminden oluşur.Ama harbiden daha çok maden lazım
Npclerde geliştirme şart köylüler bir hiç gibi oynanıyor ki bence en şikayet edilen konu bu
Yeni hayvanlar canavarlar eklenmeli misal kuş,horoz,düşman steve ???
Ve tabii ki daha çok silah [Kılıç,yay gibi] Ateşli silahların minecrafta yakıştığını düşünmüyorum

esrefs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle maden konusunda çelik zaten kazılmayla bulunan bir maden değildir demir+nikel+sanırım kobalt[bilemiyorum]
Birleşiminden oluşur.Ama harbiden daha çok maden lazım
Npclerde geliştirme şart köylüler bir hiç gibi oynanıyor ki bence en şikayet edilen konu bu
Yeni hayvanlar canavarlar eklenmeli misal kuş,horoz,düşman steve ???
Ve tabii ki daha çok silah [Kılıç,yay gibi] Ateşli silahların minecrafta yakıştığını düşünmüyorum
Bence silah olsun ateşli ama fazla değil minecrafta kılıç yakışıyor bence.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar BlockStory diye oyun var minecrafttan daha ucuz ama daha fazla gelişmiş oyunu tabletten oynadım ve çok değişik canlılar var. 152 kullanımlık kılıçla canavara 2 kere vurdum o ölmedi arkasını döndü önce üstüme atlayıp vurdu sonra tokat çaktı benimki geberdi :sırıtmak:. Sonra bi ara insana benzeyen kişilerle konuşurken Earhtquake gibi bir şey yazdı ekranın altında her yer sallanmaya başladı noluyo dedim sonra 3 kalbimiz var zaten(3kalp dediğime bakmayın 1200 canlıyız galiba :sırıtmak:)depremdi galiba 1 kalp gitti yakındaki suya atladım kurtuldum:sırıtmak:. Bence minecraft bu oyundan daha pahalı olup bu oyundan daha az gelişmesi çok kötü bir şey :s. BlockStory'nin tek eksiği çok oyunculu serverler yok galiba(belki vardır). Oyuna silah eklenmeli:zombikatili::zombikatili::zombikatili:.Değişik ağaç türleri ve bunlara uyan biomeler. Çok daha fazla yaratık. Köylülerin skini değişsin ve ev yapabilsinler sadece meşale koymakla olmuyo o işler. Ve son olarak daha fazla yemek gelmeli. Mesela hamburgerler patlıcanlar biberler köylerde yiyecek yeri açılsın marketler olsun ve paketlenmiş eşyalar olsun. Oyuna BİM(gene bime girdik :sırıtmak:)A101,MİGROS,CArrefour ve onun gibi marketler olsun. Ve köylülerden savaşcılar olsun ve bize yardım etsinler
NOT:Fazla abarttık :sırıtmak:

esrefs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar BlockStory diye oyun var minecrafttan daha ucuz ama daha fazla gelişmiş oyunu tabletten oynadım ve çok değişik canlılar var. 152 kullanımlık kılıçla canavara 2 kere vurdum o ölmedi arkasını döndü önce üstüme atlayıp vurdu sonra tokat çaktı benimki geberdi :sırıtmak:. Sonra bi ara insana benzeyen kişilerle konuşurken Earhtquake gibi bir şey yazdı ekranın altında her yer sallanmaya başladı noluyo dedim sonra 3 kalbimiz var zaten(3kalp dediğime bakmayın 1200 canlıyız galiba :sırıtmak:)depremdi galiba 1 kalp gitti yakındaki suya atladım kurtuldum:sırıtmak:. Bence minecraft bu oyundan daha pahalı olup bu oyundan daha az gelişmesi çok kötü bir şey :s. BlockStory'nin tek eksiği çok oyunculu serverler yok galiba(belki vardır). Oyuna silah eklenmeli:zombikatili::zombikatili::zombikatili:.Değişik ağaç türleri ve bunlara uyan biomeler. Çok daha fazla yaratık. Köylülerin skini değişsin ve ev yapabilsinler sadece meşale koymakla olmuyo o işler. Ve son olarak daha fazla yemek gelmeli. Mesela hamburgerler patlıcanlar biberler köylerde yiyecek yeri açılsın marketler olsun ve paketlenmiş eşyalar olsun. Oyuna BİM(gene bime girdik :sırıtmak:)A101,MİGROS,CArrefour ve onun gibi marketler olsun. Ve köylülerden savaşcılar olsun ve bize yardım etsinler
NOT:Fazla abarttık :sırıtmak:
Evet çok abartın sen buna abartmak diyon lo :kedi:

Flandre

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
daha çok maden ve eşya gerekli. ve mıknatıs eklenmeli.