minecraft dünyasının bittiği yer !!!!!

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
verdiğin resim lagdan oluyor multi oynasan da oynamasanda olur ama şu söylediğin varya düşemiyorum evet o işte minecraftın gerçek sonu!

NeaxRoven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler Bilgisayarı Hızlı Chunk Yüklemiyorsa Böyle bir durumla karşılaşılabilir. Normal Oyunu kapatıp açınca düzelir.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lag ile kaynaklidir normalde orda dağ var ama gözükmediğinden uçuyormuş gibi olur fazla abarticak bir şey yok.

TyHap

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ;

Bildiğiniz doğrudur. Minecraft dünyasının sonu yoktur. Yaşadığınız olay bilgisayarınızın o bölümü zor yüklüyor olmasıdır. Kısaca lagdan kaynaklanır.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Minecraft dünyasının bittiği yer değil bu bazen oluyor haritada hata olmuş ise block üretmez ve o şekilde kalır veya çok hızlı gittiğinizde blockların yeterince hızlı yaratılamaması sonucu olur.

_blocking_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hamachi serwerimda oynarken oluyordu bu lagdan da olabilir chunk errordan da olabilir son degil bir yerde birlesiyordur =]

_ConnorKenwa_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bende söyle biliyorum minecraft dünyası bitmez ama çok uzun yürürsen yine aynı yere gelirsin diye biliyorum

coolthered

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
chunck error diye bir şey duymadınız sanırım :D her bilgisayarda olabilir bu olay bendede çok oluyor

MeNiTiX2

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
lagtan dolayı dünya yüklenmiyor o yüzden biraz beklersen yüklenir

Tithanium

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Fps'ni ölç İlk olarak Fps 30 altindaysa normal böyle seyler 30-40 arası ise Ara sıra olur