Minecraft Dünyası 13

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
13. Bölüm Kitap
Kate yüksek sesle okumaya başladı:
Sevgili değerli insan senin bizi kurtarman gerekiyor.Aslında iş burada bitmiyor.İlk önce köyümüzün hatta Minecraft Dünyası'nın tarihini bilmen gerek.Minecraft Dünyası sizin Minecraft adlı oyun gibi değildir.Notch adlı sizin gibi bir varlık.Minecraft adlı oyunu yaptı.Her oyunun bilinmeyen bir dünyası vardır.Sen de o dünyadasın.Neden senin geldiğini ve senin seçildiğini biz bilemeyiz.Gelelim köyümüze.Çok eski zamanlar köyümüzde barış ve huzur hakimdi.Steve adlı biri köyün kralı oldu.O ilk kraldı ve onun bir kardeşi vardı.Onun adı Brine'dı ve çok kıskançtı.Köyü yerlebir ediyormuş.En sonunda Steve onu istemeyerek zindana göndermiş.Brine bir gün zindandan kaçarken askerler onu görmüş ve kovalamaya başlamış.Brine uçurumun olduğu yere koşuyormuş fakat bunu bilmiyormuş.Koşmuş koşmuş ve koşmuş askerler arkamda diye bakarken hala koşuyormuş.Önünü görmemiş ve uçurumdan düşüp ölmüş.Bu arada Minecraft Dünyası'nda herkes ölür ama bir tek sen ölmezsin.Steve ölünce bir daha köyün kralı seçilmemiş ve Brine artık Herobrine'mış.Kendisi bir büyüyle çağrılır.Elbette bu büyü bilerek yada yanlışlıkla söylenecek.

Herobrine'ı durdurmak için yapman gerekenler:
1.İlk önce Nether'e gitmen gerek
2.Nether'dan Blaze sopaları bulup dünyaya gel
3.Bol bol Enderman öldür ve gözünü al
4.Gözlerle sopaları birleştir.
5.Bunlarla End portalı yap ve End'e git
6.Ender Dragonu öldür
7.Dünyaya gel
8.Nether'a git
Bunlardan sonra Herobrine ile karşılacaksın.Unutma !Bizi sadece sen kurtarabilirsin...
-Ne !Bu bu kadar mı ?Başka emrin !Peki benim halim !Ben nasıl evime döneceğim ?Kimse beni umursamıyor ?
Kate bu sözlerden sonra ağlamaya başladı.

https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-dünyası-14.20407/