Minecraft Çok Kasıyor Ve Ayıca Kendiliğinden Kapanıyor

LitePro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi neden böyle oluyor bileniniz varmı ?

Equals

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ayarları düsür kardeş o olmadı bazı güncellestirmeler yükle gereksiz programları sil ne bileyim pc yi hızlandır

Equals

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
javayı güncellestir bendede kasıor ya saka maka düsünebilionmu pc de kasıo leptopta gıdım kasmıo

Equals

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak ilk önce monitöre bi kafa at sonra patlıcak ztn sen beynini oynatcan tekme tokat pc ye giris icini ac cakmakla yak sonrada benzin dök sonra buzluga koy sonrada apartmanını damına cık kendinle birlikte pc ile atla

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
PC Sistem Özelliklerini Sayarmısın

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Aynen bendede o sorun var kendi kendine kapanıyor ve Görüntü kalitesi çok kötü bir oyun olmasına rağmen aşırı kasıyor bu nedenle SinglePlayer oyunlarımda hep Dümdüz oynamak Zorunda kalıyorum nedenide Java ile ilgili bir hata olabilir diye sanıyorum Gerçekten çok sinir Bozucu:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
O grafikleri kötü dediğin oyun BF3 bile kaldıran sisteme bindiriyor sen neyin kafasındasın :D
Oyun java'ya bağlı olduğundan eğer CPU pert ve RAM az ise yüklemeyin bile PC'nizi parça parça elinize verir :D .

Ben kasıntısız oynuyorum 2GB RAM 512lik Ekran kartı var çok şükür en ufak kasma yok bu da oyunun anormalliklerinden biri :D

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
java çok ram yer eğer kötü bi sisteminiz varsa can bile çekişebilir kinaslinin dediği gibi ekran kartını işlemciyi rami hepsini yanmış olarak verirler eline

LitePro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pcnin özellikleri

8GB Ram
4GB Ekran Kartı
İşletim Sistemi : Windows 7 Home Premium 64bit
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 520 @ 2.40GHz (4 CPUs), -2.4GHz

Equals

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar