Minecraft Anlamsız kasma sorunu ( JAVA )

sogut977

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Minecraftım anlamsız bi şekilde kasıyor nedenini anlayamıyorum pc yi degiştirdim eskisinden çok daha iyi bi sisteme sahip ancak normal oynarken kasıyor eski pc de olmuyordu bide TNT vs diil normal oynarken oluyor.
konu açmadan öncede epey araştırdım mc degitirdim birkaç kez daha fazla ram ayırdım vs olmadı son olarak forumun mc si yüklü duruyor. tahminime göre mc 64 bit java yı görmüyor ve 32 bit java da çalışıyor bunuda optionsa girince fark ettim 64 bit yüklü olmalı far render için diyor ( ayarları kısma tavsiyesi vermeyin lütfen hepsi zaten pc yi en az yoranda ) kısacası minecraftı 64 bit üstünden çalıştırmanın yolu lazım bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

sogut977

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş : ayarları kısma tavsiyesi vermeyin lütfen hepsi zaten pc yi en az yoranda

mimarsinan1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bilmiyorum benimki de öyle çok ama çok kasıyor önceden 25.000 ken nasıl olduysa birden 510 binlere çıktı çok sinir bir şey texture pack de yok sarsılma kapalı opengl kapalı parçacıklar en az görüş mesafesi küçücük ama yine kasıyor

sogut977

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar çok saçma bi şekilde oyunumu düzellttim 70 fps altına inmiyor artık ancak hiç gerçekçi olmayan bi şekilde 4gb ram vermiştim en son genede olmamıştı sonra hepiniz bilirsiniz Game Booster i İobit tarafından geliştirilen onu başka bir oyun için yüklemiştimki MCde de denedim ve kasma yok ! :D
anlamsız sorun anlamsız bi şekilde çözüldü :D:D kasma sorunu yaşayan arkadaşlar deneyebilirler

mematccc

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Gardaş bendede mükemmel bir şkilde kasma oluşuyor
iştletim sistemim
Windows 7 Home Basic
64 Bit İşletim Sistemi
4.00 GB RAM
i5-2450M işletim sistemi
Driverlerin hepsi güncel.

ve oyunda yeniyim yardımcı olursan çok sevinirim :)
ve java sürümü 64 bit :S

mimarsinan1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben de biraz gamebooster ı kullandım kasma azaldı. Öncesinde kasma rekorunu kırmıştı . tam 1 milyon kastı

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
bilmiyorum benimki de öyle çok ama çok kasıyor önceden 25.000 ken nasıl olduysa birden 510 binlere çıktı çok sinir bir şey texture pack de yok sarsılma kapalı opengl kapalı parçacıklar en az görüş mesafesi küçücük ama yine kasıyor

Benimkine bak bide önceden baya az basiodu şimdi yükseldi baya ben lagdandir diye düşünüyorum serverdaki :D

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler javaya ayırdığınız ram'i biraz arttırırsanız sorun çözülecektir büyük ihtimalle.

En iyi cevaplar
0
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz (8 CPUs), -3.4GHz
RAM : 8.00 GB
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 560 SE
İşletim Sistemi : Windows 8 - 64 Bit

benim sistemim böyleyken bile kasıyodu ama preminum aldım hepsi geçti ^^

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz (8 CPUs), -3.4GHz
RAM : 8.00 GB
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 560 SE
İşletim Sistemi : Windows 8 - 64 Bit

benim sistemim böyleyken bile kasıyodu ama preminum aldım hepsi geçti ^^​

Parası olan daima haklıdır ^.^​

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Beyler javaya ayırdığınız ram'i biraz arttırırsanız sorun çözülecektir büyük ihtimalle.

Önce 200 verdim 200'ü geçtiği için sistem çöktü:D yani pc kapanıyordu sonra 250 yaptım veya 300'dü. Daha sorun olmadı ama yine çok işe yaramadı. Bu arada premium alınca daha az mı bellek harcicak?

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önce 200 verdim 200'ü geçtiği için sistem çöktü:sırıtmak: yani pc kapanıyordu sonra 250 yaptım veya 300'dü. Daha sorun olmadı ama yine çok işe yaramadı. Bu arada premium alınca daha az mı bellek harcicak?

Premium mevzusunu bilmiyorum ama eğer siz buraya bilgisayar özelliklerini yazabilirseniz ne kadar ram verebileceğinizi söyleyebilirim.Ayrıca Ram'i fazla kaçırırsanız bilg yavaş kalıyor ve gene kasmalar yaşanabiliyor o yüzden önerilenler var Youtube'da videoların altına kodlarını veriyorlar oradanda bulabilirsiniz.