Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
_jeb gitsin kim gelirse gelsin. paragöz adamın teki.

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
_jeb oyunu 1.8 de bu hale getirdi 1 ton gereksiz eşya ve şaçmalamalar. skin olarak steve gitti kadın geldi bu ne arkadaş. steve daha iyidi . para için yapıyo bunları jeb
para ile kafa buluyor !

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
haklısın mojang bu işi sapıttı yolundan eski günler 1.4 ler tek kelime harika idi ama şimdi ? eski tadı yok oyunun survivalda 1 ton gereksiz sıkıldım notch bu işe el atmalı ve minecraftı eski günlerine getirmeli :S

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
haklısın mojang bu işi sapıttı yolundan eski günler 1.4 ler tek kelime harika idi ama şimdi ? eski tadı yok oyunun survivalda 1 ton gereksiz sıkıldım notch bu işe el atmalı ve minecraftı eski günlerine getirmeli :S
notchu unutun artık o gitti mojangdan ayrıldı.

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
microsoft böyle bir firma değil ki :S sen sanırım microsoft'u ea sandın.
Microsoft öyle böyle hani gene fena diğilde herşeye para ile satan bir firma olması ... Bu Linux falan zaten sırf Windows işletim sistemlerini 200 TL gibi yüksek bir paraya sattığı için çıkarıldı ...

HoldyStarz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanırım 1.8 çıkmadan önce Microsoft Ve mojang bu konuyu düşünüyolardı microsoft zaten kostüm şapka içerik satmayı sever (xbox Live kullanicilari bilir) o yüzden 1.9 da mcsg mineplex gibi serverlarda şapka kostüm satılmasını görebiliriz

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
_jeb oyunu 1.8 de bu hale getirdi 1 ton gereksiz eşya ve şaçmalamalar. skin olarak steve gitti kadın geldi bu ne arkadaş. steve daha iyidi . para için yapıyo bunları jeb
para ile kafa buluyor !
Benden Alıntı "Para ile kafa buluyor!" Konu içine girem: Aynen Gereksiz şeyler geldi. Adres bulunda testerem var kesek jebi :D alak dia kılıçları :D(Komik degil biliom) Cidden Adam paragöz Bulursam yolda görürsem onu gıracam ağzını notch'u görürsem yalvarıcam mc'ye geri dönn :D

SonLahmacun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
belkide bundan sonra minecraft a microsoft hesabımızla gireriz

TembelPenguen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Reklam olmasın serverin adını hatırlamıyorum ama tabancalı hangır geyms vardı.
Orda viplere özel Mini-Gun Jetpack filan veriyorlardı. Adam beni tek vuruşta aldı :(
Bence iyi bi kısıtlama olmuş. herkes eşit. Bide bu hileler fix yese :(

yigit336

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence Minecraft 1.9 veya 2.0'da Pre olur.Bence süper olurda şimdi hmen dalmayın "Durumu iyi olan var kötü olan var"Bakın Minecraft şuanda onu ortadan kaldırmaya çalışıyor.Adalet yapmya çalışıyor.Önce serverlarn içeriği.Sonrada serverlar.CrackServer-PreServer adaletsizliğin 1 numaralı örneği.Yakında gider bence Crack.Giderse alıpta hesabım kapanır die *** korkusundan Hacklerde azalır.Güzel olur bnce

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
c
Bence Minecraft 1.9 veya 2.0'da Pre olur.Bence süper olurda şimdi hmen dalmayın "Durumu iyi olan var kötü olan var"Bakın Minecraft şuanda onu ortadan kaldırmaya çalışıyor.Adalet yapmya çalışıyor.Önce serverlarn içeriği.Sonrada serverlar.CrackServer-PreServer adaletsizliğin 1 numaralı örneği.Yakında gider bence Crack.Giderse alıpta hesabım kapanır die *** korkusundan Hacklerde azalır.Güzel olur bnce
crack minecraftın basından beri var + isteyen istidigi serveri açar bence eula tum serverleri kapsamlıda su edit veren serverler gitmeli o zaman adaletsizlik yok olur fakat eulanın kısıtlamları azatılmalı bu gidislen tum serverler kapanır microsoft realms ustunden para kazancagı için crack biter ve pre çogalır fakat bir grup gönullu insanlar olayı geliştirebilir minecraft 1.8 de berbat bir hal aldı eskiden oyunun tadı vardı .yada insanlar yeni oyunlara yönelir ve mc unutulur bir yığın guncellme gelir ve insnanlar bunu anlar ne kadar şaçmaladıgını oyunun ama bunu git jeb denen parağöz e anlat :(