Minecraft 1.7 Snapshot Tanıtım!

YunusGenc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır Sadece Allah yaratabilir dedim lafların düzgün olsun dedim!!!! Yeni forum üyeliginle benden fazla kural bilemezsin!!!!

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Hayır Sadece Allah yaratabilir dedim lafların düzgün olsun dedim!!!! Yeni forum üyeliginle benden fazla kural bilemezsin!!!!

Sadece doğru dürüst konuş dedin ha? Dinsiz imansız birisin demek önemli bir şey değilmiş pardon dostum kusura bakma o zaman.

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Lütfen daha fazla uzatmayın....

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Sadece Allah yaratabilir ve sen bunu bilmeyecek kadar dinsiz imansız bir kişiliksin -_-

aslında yazdığın yorum doğru yaratmak sadece allah a mahsus dur ama sadece bir şey dedi diye kimseyi dinsiz iman sız kılamazsın çünkü
bu sana düşmüş bir şey değil allah a kalmış bir şeydir ve bu küçük bir şey değil bi hakarettir kimse kimseye dini bir yönde aşşalayamaz

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aslında yazdığın yorum doğru yaratmak sadece allah a mahsus dur ama sadece bir şey dedi diye kimseyi dinsiz iman sız kılamazsın çünkü
bu sana düşmüş bir şey değil allah a kalmış bir şeydir ve bu küçük bir şey değil bi hakarettir kimse kimseye dini bir yönde aşşalayamaz

Teşekkürler tekno

L

LifeTaker

Ziyaretçi

teşekkürler moderatörüm :)

#Myth_Player

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Konumda Senden Bir Kaç Alıntı Yaptım Crise Hakkını Hll Et..

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen ne dediğini sanıyorsun ya? yaratmak kelimesini kullandı diye dinsiz imansız mı oldu? insanların bu şekilde suçlamanın ne kadar büyük günah oldğunu bilmiyor musun? dinsiz imansız kim miş?
Kardeş bunlar kendini bilmezler grubunun en alt kademesinin savunmacıları. [Biraz garip bir terim oldu]
Bunlara laf anlatmanın hiçbir anlamı yok. Söz dinletemezsiniz. Ve sizi haksız duruma düşürürler.
Kısacası cahillerle tartışmaya girmeyin . Lakin ben hiç kazanamadım...

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk olarak Zehirli Patates çok önceden vardı. Sonra oyunda birkaç bug sezdim. Yeni gelen biyom yerine Mega Taiga diye bir biyom var ki bu biyom gelecek olan biyom değildi.Ek olarak Taigada kar yok. Bildiğiniz orman. Dağlar güzel yaratılmış, Üstleri kar ve taşlar mevcut. Ek olarak Çakıltaşları su yanında spawn olmaya başlamış. 1 Km olarak uçmama rağmen Swamp,Çöl ve Jungle bulamadım. Snapshot'un buglarından biri olabilir belki de şansıma çıkmadı. Özellikle Mega Tagia iyi olmuş. Jungle ağaçları gibi büyük Ladin ağaçları var. Sevindirdi bu snapshot.

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk olarak Zehirli Patates çok önceden vardı. Sonra oyunda birkaç bug sezdim. Yeni gelen biyom yerine Mega Taiga diye bir biyom var ki bu biyom gelecek olan biyom değildi.Ek olarak Taigada kar yok. Bildiğiniz orman. Dağlar güzel yaratılmış, Üstleri kar ve taşlar mevcut. Ek olarak Çakıltaşları su yanında spawn olmaya başlamış. 1 Km olarak uçmama rağmen Swamp,Çöl ve Jungle bulamadım. Snapshot'un buglarından biri olabilir belki de şansıma çıkmadı. Özellikle Mega Tagia iyi olmuş. Jungle ağaçları gibi büyük Ladin ağaçları var. Sevindirdi bu snapshot.

Sonuçta snapshot daha eklenecekler olur... :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Banada bu snapshot geldi ama benim launcher açmıyor :((