Minecraft 1.7.10 ve 1.8 EULA'sı Sunucularda VIP'nin Sonu Mu Olacak?

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yerel ağda paylaşma sadece premiumlar için olan bir özelliktir ondan giremez kimse. Çünkü online-mode diye bir seçenek yoktur. Direk online-modeyi true sayar ve serveri açar.
kardeşim teorik redstonecu yu tanırsın adam map yapmak için bi mapta en az 10 tane crack var ve son snapshotlardan tut 1.7.2 snapshotlarına kadar bunu yaptı halada oluyor :)

[DOUBLEPOST=1406214438,1406212736][/DOUBLEPOST]EULA açıklama: 1 Ağustos 2014 tarihinden itibaren, sunucular bunun tamamen kozmetik yalnızca, bağış karşılığında bir şey vermek için izin artık. Bu sunucu sahipleri ve Mojang arasında devam eden bir tartışma olmuştur. Artık oyun-para örneğin için bağış almak için mümkün olduğu gibi sunucuların bir sürü bu değişikliklerden etkilenmiş olacaktır. Büyük sunucular, özellikle bu büyük sunucular derece EULA yaptırımlarıyla etkilenen olacak, kendi sunucuları çalıştırmak için bir ay binlerce dolar ödemek.

alın translate.google.com budur ya az anlaşılıyo bakın oc.tc mcsg gibi büyük sunucuların mod plugin vb şeyler yapıp büyük paralara sattıkları için yasak geldi. Ve artık sadece yasal olarak bağış yapılabilir ve bağış karşılığı item oyun içi para verilebilir. Yani türkiyede o vip oluyor :) konu kilit pls!

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Böyle Bir Şey Olucağını Sanmıyorum Arkadaslar Büyük Kişilere Sordum Ve Hepsi Yalan Diyolar Ama Genede Beklicez..

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir şey olursa minerraft kitlesinin %80'den fazlasını kaybeder bence.
Ayrıca her büyük güncellemede bir troll oluyor.Notch gene trollük yapıyordur.

Al benden de o kadar. Ancak doğru olabilir. Çünkü bir blogda Realms'lerden para kazanabileceğimiz açıklanmıştı. Sanırım sunuculara olan ilginin azalmasını istiyorlar.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Sunucular zaten yasal degil neyin kafasindasiniz bu is bitmez rahat olun ya mojang bu isi kaldirir yada biz hala crack oynariz bi b*kda yapamaz bro. Zaten boyle birsry olursa yurtdisi servrleri bile yasayacakmi saniyorsunuz hypixel bile batar batar ozel izinde cikaramazlar hadi gg. :D :D :D
Boyle birsey olursa minecraft oynanirmi saniyorsunuz hele turkiyede peh... `_`

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Bu konu gercekten uzadi kapansin artik.

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. seçenek VIP ve başka paralı şeyler R.I.P
2. seçenek VIP ve başka paralı şeyler çok fazla Oyun İçi Parayla (mesela mineplex'te kit almak için kullanılan puanlar) alınacak, yani atıyorum 10.000 oyun parasıyla VIP alınabilecek. Bence çok iyi olur,kredi kartı alamayacak kadar küçük ve velileri izin vermeyen çok insan var. Ya da parasının çalınacağını düşünen.

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim teorik redstonecu yu tanırsın adam map yapmak için bi mapta en az 10 tane crack var ve son snapshotlardan tut 1.7.2 snapshotlarına kadar bunu yaptı halada oluyor :)

[DOUBLEPOST=1406214438,1406212736][/DOUBLEPOST]EULA açıklama: 1 Ağustos 2014 tarihinden itibaren, sunucular bunun tamamen kozmetik yalnızca, bağış karşılığında bir şey vermek için izin artık. Bu sunucu sahipleri ve Mojang arasında devam eden bir tartışma olmuştur. Artık oyun-para örneğin için bağış almak için mümkün olduğu gibi sunucuların bir sürü bu değişikliklerden etkilenmiş olacaktır. Büyük sunucular, özellikle bu büyük sunucular derece EULA yaptırımlarıyla etkilenen olacak, kendi sunucuları çalıştırmak için bir ay binlerce dolar ödemek.

alın translate.google.com budur ya az anlaşılıyo bakın oc.tc mcsg gibi büyük sunucuların mod plugin vb şeyler yapıp büyük paralara sattıkları için yasak geldi. Ve artık sadece yasal olarak bağış yapılabilir ve bağış karşılığı item oyun içi para verilebilir. Yani türkiyede o vip oluyor :) konu kilit pls!
Crackler Felan Gitmiyor Pluginler Ve Modlarda Gitmiyor
Ne Uzattınız Be Sadece Mod Yapıp Satmak Yasak Onun Dışında
Hiçbirşey Değişmedi KONUYU KİLİTLEYİN
[DOUBLEPOST=1406272055,1406271929][/DOUBLEPOST]VE Snapshot Da Oynarken Yerel Ağ Oynanmıyor Diyorsunuzda Oynanıyor
Sadece Sizin Elle İp Yi Yazmanız Gerekiyor Otomatik Algılamıyor

Anlamıyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz. Oyunda şapka, evcil hayvan gibi şeyler satılabiliyor ama kılıç, iksir gibi şeyleri satmak yasaklanıyor.

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar her kafadan ses çıkıyor ve artık bıktım(tık). Biriniz Crackli biriniz Cracksiz diyor. Arkadaşım merak edersen 10 tane siteye bakar çevirisini yapıp araştırırsın. Araştırma sonucu kaynaklardan çıkardığın bilgileri, cevapları toparlarsın sonra millete sunarsın. Yarım yamalak bilgi öğrendiğiniz sürece 1 Ağustos nanayı yersiniz söylemiş olayım. Allah için güzelcene bir araştırın. Kendi duyduğunuz şeyi 'duymuş olmak' için yazmayın 'bilmiş olarak' yazın. Yazın ki dertliler dermanını bulsun.

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz. Oyunda şapka, evcil hayvan gibi şeyler satılabiliyor ama kılıç, iksir gibi şeyleri satmak yasaklanıyor.
peki bunu nerden biliyosun bi kanıt göster bak translate.google.com dan da çeviri attım bundan başkada yazı yok mojangda. Ve bunu yazan kişi "Owen" adlı site editörü/moderatörü tamammı yani adam sadece mod plugin yazmış siz yok şapka yok o yok bu öyle bir şey olsa bizde krallık sunucusu açar kit ile veririz itemları sonuçta kılıcı falan biz vermiyoruz ama 1 ağustosta kapak olucak kardeşim şakpa mapka hikaye gidip 10 yaşındaki çoluk çocuk skype çağrılarına gidip sunucuları batırmak için yapılan muhabbetleri buraya taşıma. İyi günler

birde Jeb reyis 14w26 mıydı neydi her neyse bu yeniliklerimiz sunucularınıza değer katacak diye snapshot yazısında not düşmüştü. Bulursam atıcam

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki bunu nerden biliyosun bi kanıt göster bak translate.google.com dan da çeviri attım bundan başkada yazı yok mojangda. Ve bunu yazan kişi "Owen" adlı site editörü/moderatörü tamammı yani adam sadece mod plugin yazmış siz yok şapka yok o yok bu öyle bir şey olsa bizde krallık sunucusu açar kit ile veririz itemları sonuçta kılıcı falan biz vermiyoruz ama 1 ağustosta kapak olucak kardeşim şakpa mapka hikaye gidip 10 yaşındaki çoluk çocuk skype çağrılarına gidip sunucuları batırmak için yapılan muhabbetleri buraya taşıma. İyi günler

birde Jeb reyis 14w26 mıydı neydi her neyse bu yeniliklerimiz sunucularınıza değer katacak diye snapshot yazısında not düşmüştü. Bulursam atıcam

al https://mojang.com/2014/06/lets-talk-server-monetisation

Her yerde bundan bahsediliyor! Mojang blog yazısı yazdı! Twitterda #saveminecraft diye hashtag açıldı! Daha ne kanıt göstereyim?! Herkes ısrarla konuyu kilitleyin yazıyor!

Ben sadece haber verdim. Mojang fikrini de değiştirebilir.

Son düzenleme:

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang sunucuları engellemek istemiyor. Sunucuya para ödeyenlerin ödemeyenlere karşı bir üstünlük kurmasına engel olmaya çalışıyor. Senin dediğin snapshot yazısında da bundan bahsetmiştir.

Ancak 1.8 çıktıktan sonra Mojangdan gizli gizli kılıç, iksir veya bunları sağlayan vip satanlar olacaktır. Ayrıca 1.7.10 ve öncesi için geçerli olmayada bilir. O zaman sunucular 1.7.10 a geçmezler. Basit.

Kafalarında sunucu logoları olan adamları mojang kafalı adamların dövdüğü videolar falan var!

Ayrıca internette bir sunucu sahibinin Erik Broes ile görüştüğü anı yazdığını gördüm. İşte ondan bir kesit:
[9:34:12 **] Erik Broes: Stop making money of offering shit in Minecraft

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Kilic satmak yasak efekt satmak serbest. Varmi boyle sacmalik. Yanlis biliyorsun bari yanlis bilgi verme. Ne Vip satmanin sonu geldi ne crackli sunucularin sonu geldi nede edit item satmanin sonu geldi. Sadece plugin ve mod

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kilic satmak yasak efekt satmak serbest. Varmi boyle sacmalik. Yanlis biliyorsun bari yanlis bilgi verme. Ne Vip satmanin sonu geldi ne crackli sunucularin sonu geldi nede edit item satmanin sonu geldi. Sadece plugin ve mod
Azıcık zamanını ayırıp blog yazısını okumamışsın. Örneğin Strenght efekti size güç veriyor ve efekti olmayan diğer oyunculara karşı bir üstünlük sağlıyorsunuz.

Konuyu takibi bırakıyorum. Lütfen mesaj atacaklar da bu blog yazısını iyice okumadan, google translate kullanıp yarım yamalak çevirmeden, herkesin bu EULA hakkında konuştuğunu ve Twitterda hashtag bile açıldığını göz önünde bulundurarak konuşsunlar. Erik Broes şöyle dedi: A pays, B does not. A earns 30, B earns 10. what O.o

Bana küfredecekler de etsinler bakalım. SİZE SADECE ORTALIKTA DOLAŞAN BİR HABERİ VERDİM VE BUNU MOJANG DA KABUL ETTİ!

Ne yaparsanız yapın artık.