Bilgilendirme Minecraft 1.6 Güncellemesi

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet.Bir aksaklık olmazsa bir hafta sonra 1.6 geliyor.Premium launcherden baktım.

adahanakay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın Kezbanları:
>>Geçen bi at çevirdim hala dönüyo
>> +Atın çok güzelmiş
-Üff snne bl slk
>>+Adın ne
-Kezban
+Hmm.. Anlamı ne
-Bak sus yoksa atı üstüne yollarım :)

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaslar sadece at deil snapshottan gördüm: halı, kömür blok, renkli kil, esyalara attack vb. yeni özellikler basilacak, odun kömürüne biraz kahverengi tonlari eklenicek (karismasin diye), saman blok, at eyeri, urgan gibi bisi, moblara isim vermek için bisi ... bunlar bizim için bir devrim hele builderler cosacak o renkli claylarla (killerle) ohoo ne pixel artlar vb. seyler çıkacak :D

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni portal olsaydı iyi olcaktı end ve netherden başka uçan adalar, cennet, 2. bir dünya gibi şeyler olabilir.

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha o gibi seylere bakan yok ama arkadasa sölerim bi baksin bende premium yok :D[DOUBLEPOST=1372059172,1372059056][/DOUBLEPOST]
Evet.Bir aksaklık olmazsa bir hafta sonra 1.6 geliyor.Premium launcherden baktım.
wallahami la süpermis kac günden beri arastiriyorum ne zaman çıkacak diye[DOUBLEPOST=1372059240][/DOUBLEPOST]
daha o gibi seylere bakan yok ama arkadasa sölerim bi baksin bende premium yok :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1372059172,1372059056][/DOUBLEPOST]
wallahami la süpermis kac günden beri arastiriyorum ne zaman çıkacak diye

ve ayrica free launcher yok mu fakir kaldik :D bi bakamadim :(

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha o gibi seylere bakan yok ama arkadasa sölerim bi baksin bende premium yok :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1372059172,1372059056][/DOUBLEPOST]
wallahami la süpermis kac günden beri arastiriyorum ne zaman çıkacak diye[DOUBLEPOST=1372059240][/DOUBLEPOST]

ve ayrica free launcher yok mu fakir kaldik :sırıtmak: bi bakamadim :(

Crackli snapshot launcheri varda zaten 1.6 çıkacak yani snapshota gerek yok artık.

Berkay803

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yeni portallar olsa: Mars gibi.Akıllı köylüler olsa.5 Milyondan fazlar satar bu hafta:)(ohaa!!)

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
siz öyle düşünüyorsunuz ama adamlar zaten eklenecek herşeyi ekleseler ekleyecek bir şeyleri kalmaz şu an ufak ufak bir şeyler ekliyorlar ki hemen hemen her güncellemede biraz daha fiyat arttırımı yapabiliyorlar gayet mantıklılar ayrıca şunlar bunlar eklensin diyenlerin çoğunun crack kullanıyor olması ne kadar da ironik değil mi!