Bilgilendirme Minecraft 1.6 Güncellemesi

Nikolai

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ulan ne güzelde tadını almaya başlamıştım engelledi namussuzlar. :)

GTRProto

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, kayıt ol falan yazdı bende kayıt oldum sonra açılmadı. Premium almakta istemiyorum, pahalı. Bu gidişle 1.5.2'de kalıp, mod paketleri yükleyip oynamak daha mantıklı geliyor bana. Ancak Notch sonraki sürümde crack'li oynamamıza izin verirse o başka...

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar galiba 1.6 crackli oyuna engelleme geldi. 2 saat öncesine kadar çalışan oyun artık açılmıyor.[DOUBLEPOST=1372796437,1372793954][/DOUBLEPOST]Launcher 0.9.5 (Dev) (through bootstrap 0) started on windows...
Working directory : C:\" title=Users\user\AppData\Roaming\.minecraft
System.getProperty('os.name') == 'Windows 7'
System.getProperty('os.version') == '6.1'
System.getProperty('os.arch') == 'x86'
System.getProperty('java.version') == '1.7.0_25'
System.getProperty('java.vendor') == 'Oracle Corporation'
Going to log in with legacy stored username & password...
Loaded 4 profile(s); selected 'EMEK'
Trying to log in...
Logged in successfully
Getting syncinfo for selected version
Queueing library & version downloads
An update to your launcher is available and is required to play 1.6.1. Please restart your launcher.

D. Console ekranında yukarıda yazdıklarımı diyor ve öylece kalıyor

aynen banada böyle diyor

physkro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Coderler bununda yolunu çıkardı internete girin MCOpenLauncher yazın ve en son sürümü yazan versiyonu indirdin sonra o indirdiğiniz dosyayı koyun bir yere sonra içinde MCOpen Launcher diye bir jar dosyası vardır onu bir klasör açıp oaraya seçin ve oraya yükeleyecek dosyaları bu crackli launcherdır artık Minecraft Dev launcherini kuallanabilirsiniz isteyenler için indirme yeri verir ve video çekerim

GTRProto

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Coderler bununda yolunu çıkardı internete girin MCOpenLauncher yazın ve en son sürümü yazan versiyonu indirdin sonra o indirdiğiniz dosyayı koyun bir yere sonra içinde MCOpen Launcher diye bir jar dosyası vardır onu bir klasör açıp oaraya seçin ve oraya yükeleyecek dosyaları bu crackli launcherdır artık Minecraft Dev launcherini kuallanabilirsiniz isteyenler için indirme yeri verir ve video çekerim
Link ver lütfen Minecraft'ı 1.6 oynamak istiyorum :ağla:

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

kardeşim bakcam inş. çalışır :D[DOUBLEPOST=1372852874,1372852003][/DOUBLEPOST]olmuyo allah belanı vermesin :D

Noctivagant

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni çalışan sürüm çıkmış. Torentten bulabilirsiniz. 48 MB boyutunda eski oyunun üzerine yani C:\Users\user\AppData\Roaming\.minecraft kuruluyor ama hemen korkmayın 1.5.2 oyununuz bozulmuyor. 1.5.2 exe dosyası C:\Users\user\AppData\Roaming\.minecraft\minecraft launcher içinde olduğundan 1.5.2 ayrıca çalışmaya devam ediyor. 1.6.1 nasıl çalışıyor derseniz onun exe dosyası C:\Users\user\AppData\Roaming\.minecraft içinde. Onla açabiliyorsunuz 1.6.1 de.

GTRProto

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni çalışan sürüm çıkmış. Torentten bulabilirsiniz. 48 MB boyutunda eski oyunun üzerine yani C:\" title=Users\user\AppData\Roaming\.minecraft kuruluyor ama hemen korkmayın 1.5.2 oyununuz bozulmuyor. 1.5.2 exe dosyası C:\" title=Users\user\AppData\Roaming\.minecraft\minecraft launcher içinde olduğundan 1.5.2 ayrıca çalışmaya devam ediyor. 1.6.1 nasıl çalışıyor derseniz onun exe dosyası C:\" title=Users\user\AppData\Roaming\.minecraft içinde. Onla açabiliyorsunuz 1.6.1 de.
Link yollar mısın?

Exeroth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Böyle giderse at modu falan yüklüycem artık :(

GTRProto

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium almayı hiç düşündünüz mü? :p (Eğer sadece appdata'dan atınca oluyorsa ben upload edebilirim.)

Ya premium bana pahalı geliyor. Yoksa çok düşündüm premium almayı. Ama eğer Jeb veya Notch (Hangisi yapıyorsa Minecraft'ı) sonraki update'de crack eklemezlerse premium alacağım. Bide appdata'yı atsan da bir denesek :D