Minecraft 1.6 Gizemli Mob Içeri !!

davounn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
13w19a.png
13w21a.png

HER 2 RESİMDEDE KIRMIZI BİR KUŞA BENZER Bİ MOB VAR AMA BU SNAPSHOTLARDA YOK
SİZCE BU NE OLABİLİR AT VE EŞEK HARİCİNDE MİNECRAFT A Bİ MOB DAHAMI GELİYOR VE BU BİR SÜRPRİZ Mİ ?

davounn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
papağandan çok baykuşa benzio ama baykuşda kırmızı olmaz belki papağan olabilir.

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Baykuş kırmızı olmaz.Ya bir skin ya da bir yeni modur.Çok abartmaya gerek yok.

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence desruyel arkadaşın dediği gibi o grumm skinli bir adam ve sen bizi kandırmaya çalışıyon :)

davounn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kandırmaya mı çalışıyorum :D 13w19a 13w21a ikisinede bak gör sora gel bakalım yalanmı söylüyom:@

davounn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
olum ben zaten 13w19 kullanıyorum kime hava atıyon öyle bir mob yok
bende diyorumki 1.6 geldiğinde odamı gelcek snapshotlarda yok diyorum bnde oynuom bnde görmedim bende yok diyorum öle bi mob bnde size soruyom zatn bu ne die artistliğe gerk yok
googleye 13w19a yaz mojang ın sitesinden bak sora 13w21a yaz mojang ın sitesinden bak bakalım 2 resimdede bu var sora gel buraya

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende diyorumki 1.6 geldiğinde odamı gelcek snapshotlarda yok diyorum bnde oynuom bnde görmedim bende yok diyorum öle bi mob bnde size soruyom zatn bu ne die artistliğe gerk yok
bak bende diyorum sen içinden bize oyun filan mı oynuyorsun çünkü 1.resimde dediğin mobun gözleri arkadaşın verdiği skindeki gözlerle aynı ben onu diyorum yada buda herobrine yerine bu adamı mı koşmuşlar :D herobrine yerime grumm gelmiş :D