Güncelleme Minecraft 1.5 Redstone Güncellemesi

DenizMCS23

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyunda snow block tan daha beyaz bir şey lazımdı :) artık war :cool:

TyHap

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oha bence çok iyi !

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
resmen boş boş işler ile uğraşmışlar. yahu biraz enviroment ile uğraş be adam. hala redstone yenilikleri getiriyolar. etraf zombi ve creeperdan ibaret. anca nethere 1 tane ore koy onun reklamını yap. gidişat kötü.Üzerimde nedensiz bir gerginlik oluştu hehehe :)

Zimbocth

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne zaman gelecek bu güncelleme! Ben ''Force Update'' yaptım daha gelmemiş hala 1.4.7!

skullmehnet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daylight Sensor Neden Gündüz Işık Veriyor ? Neden Gece Değil ?. Lanet Olsun..

En iyi cevaplar
0
saçma sapan günceleme getiriyolar yav daha güzel güncellemeler varken hepsini geçtim Bi texture pack getirseler hala kaldılar 16x16 da bi yapsalar 512x512 millet oynamaya doyamaz

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kali
saçma sapan günceleme getiriyolar yav daha güzel güncellemeler varken hepsini geçtim Bi texture pack getirseler hala kaldılar 16x16 da bi yapsalar 512x512 millet oynamaya doyamaz
Kaliteyi arttırsınlar diyosan olmaz öyle şey.Asıl o saçma olur.Çünkü ekran kartın kötüyse x32 text pack kullanınca bile oyun agdan ve kasmaktan geçilmez.Şu anki netlik en iyisi.

En iyi cevaplar
0
Neresi kasacak yav o kadar kötü pc lermi kaldı artık en dandik pc nin ekran kartı bile 1 gb onla bile 512x512 oynaya biliyorsun. siz hep böle die die çıkartmıyorlar zaten. Dünyanın en iyi ekran çözünürlüğüne sahip Dragon age origins bile kasmıyor bide bu ufak oyunmu kasacak :)