Minecraft 1.4.7 ve 1.4.6 En İyi Doku Paketleri !!!!

Konumuza nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    81

ClassKing77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bana göre en iyi 4 doku paketini veriyorum!!!
Mina's Texture Pack İndir

Ozo's Texture Pack İndir

Faithful Texture Pack İndir

Soartex Fanver Texture Pack İndir

KURULUM:

1- İstediğiniz Texture Pack'ı indirin.

2- " %appdata% > Roaming > .minecraft > Texturepacks " adlı klasöre çıkan dosyaları kopyalayın. (Dosyalar klasör içinde değilse mutlaka Texture Pack klasörüne yeni klasör açarak dosyaları ona koyun.)

3- Optifine Mod indirin. İNDİR Modu kurmak için exe'yi çalıştırın ve "Hayır" diyin. Tamamdır!

4- MC Patcher HD programını çalıştırın ve ardından alttaki " PATCH " yazısına tıklayın.

5- Minecraft'a giriş yaparak " Doku Paketleri " ne girin. Ardından doku paketinizi seçin...

İYİ OYUNLAR...

VİDEO:
RESİMLER:
:)
SOARTEX FANVER :)
:D OZO's TEXTURE PACK :D
:hihi: FAITHFUL TEXTURE PACK :hihi: Sunumumu umarım beğenmişsinizdir... Bir teşekkürü eksik etmeyin. :)

amigoexp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepsini kullandım bunlardan daha iyileride var onları bulabilirsen süper olr

ataege123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya nasıl kullanıcaz texture pack ı indiriyorum ama açılmıyo :mad: :mad::mad: yardım edin

omer64

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya nasıl kullanıcaz texture pack ı indiriyorum ama açılmıyo :mad: :mad::mad: yardım edin
indir başlata tıkla aramadan çalıştıra gir oraya %appdata% yaz entere tıkla roaming die bi klasör var ona gir ordan .minecrafta gir ordan texture packs bilmam bilmam neyi bul ona gir indirdiğin doku paketini içine at :p inşallah bi teşekkür edersin :) :)

sakal12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben faithful kullanırım nedenini bilmiyorum. :D

ataege123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
indir başlata tıkla aramadan çalıştıra gir oraya %appdata% yaz entere tıkla roaming die bi klasör var ona gir ordan .minecrafta gir ordan texture packs bilmam bilmam neyi bul ona gir indirdiğin doku paketini içine at :p inşallah bi teşekkür edersin :) :)
tşk