MineCraft 1.4.2 için Texture Pack'ler

SkyLee

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
+Güncel (3 Texture Pack Daha Eklendi)

talha002

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sa verdiğin texler için teşşerkkürler ama bn mc patcher nasıl kullanılır bilmiorum verdigi exe ile jarı indirdim ama browser yerleri boş oralara ne koycam Yardım!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sorunu hallettım modu .mınecraft bın mınecraft dosyasının ıcene attıgım ıcın oluyormus ama sımdıde modu nereye ve nasıl yukleyecegımı bılmıyorum (mod: lbphotorealısm)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

onuda mc patcherla yukledım ve dogru duzgun calıso fakat bu seferde modu yukledımde mc patcher bozuldu orginal ve outpot kutucuklarında hıcbırsey yazmıo onu nasıl halledcem

SkyLee

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl yükleneceğini yazabilir misin?

Sa verdiğin texler için teşşerkkürler ama bn mc patcher nasıl kullanılır bilmiorum verdigi exe ile jarı indirdim ama browser yerleri boş oralara ne koycam Yardım!

Sorunu hallettım modu .mınecraft bın mınecraft dosyasının ıcene attıgım ıcın oluyormus ama sımdıde modu nereye ve nasıl yukleyecegımı bılmıyorum (mod: lbphotorealısm)

kardeşim packi minecraft texture packs klasörüne at mc patcher hiç biyere atmana gerek yok masaüstünden tıkla olucak exe ve jarı ikisinide indirmene gerek yoktu exe mcpatcher.exe anlamına gelir jarda mcpatcher.jar birini indirsen yeterli olur ..

talha002

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Okadarmıydı :D bnde karısık bısı sanmıstım :D

talha002

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.png Senin dedigin gibi ya
1.png
2.png
ptım texture packs ın ıcıne attım oyuna gırdım orda texture packs secenegınden moda tıkladım fakat bu seferde sular ve lavlar gozukmuyor tasların sag caprazında 2 tane ates 1 tanede portal gozukuyor zombilerde karısık kurusk bırsey gozukuo

Ekli dosyalar

• 3.png
    3.png
    624.4 KB · Görüntüleme: 493

SkyLee

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
mc patcheri tıkla ve ayarla

caller

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
lb photo bende beyaz beyaz gösteriyo herşeyi neden ki ya ?

caller

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
indirdim senin yaptıqın gibi de yaptım olmadı o options dakileri ayarladım acaba yapmadıqım bişeymi varki bi tekrar paylaşırmısın ?

caller

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hah şimdi oldu mcppatcher dan açınca oyunu düzeldi eline sağlık kardeşim :)