Minecraft[1.2.5]mine & Blade(at Ve Kiliç)oyununun Minecraft Versiyonu

ninjawaryour

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar:) bugün size sevilen oyun olan at ve kılıç ın minecraft ta göre yapılmış oldugu modu göstericem. Ben çok sevdim umarım sizde seversiniz:) İlk önce minecraft.jar a modloader felan yüklemek le ugrasmayın die ben onların hepsini minecraft.jar a attım tek yapmanız gereken verecegim linkteki minecraft.jar ı indirerek .minecraft/bin/minecraft.jar dosyasını silin ve indirdiginiz dosyayı bin klasörüne atın sonra mods klasörünede verecegim ikinci linkteki jar dosyasını direk mods klasörünün içine atın bu kadar basit işte minecraft.jar ve mods klasörüne atacagınız dosya :) herkeze iyi oyunlar. Birde unutmadan söyleyim too many items de yüklü bulunmaktadır. İsterseniz bu modda ben at olmadan mine & blade olmaz diyorsanız işte size at modu daha dogrusu hayvan mod. Bunun 3 tane link vercem biri guiapi diye bi sey modloader gibi onu önceden indirdiginiz minecraft.jar ın içine atın içindeki dosyaları ama sonra kapatın diger vercegim 2 linkteki dosyayı da mods klasörüne atın ve hayvan modunuz çalısıyor. İşte guapi ve mods klasörüne atacagınız custom mod spawner ve dr zharkz mo creatures

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha çok Assasin's Creed 2 ye benzemiş yine de saol :D

ninjawaryour

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
evt bi yönden benziyor ama modun yapılış amacı at ve kılıç oyununa göre tasarlanmıs :)

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum bu kaçkaç 1.3.2 1.4.2 kaç

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum bunun bir texture packı marmı

ninjawaryour

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kb yın beyler mod son versiyona göre kendini yenilemedi üzgünüm 1.2.5 versiyondan oynamanız gerekiyor:)

ninjawaryour

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
google dan mıne & blade yaz bakıyım battle gear mı cıkıo adama mod verioz ismini sorguluo tobe tobe