Minecarft Gizleri III.

Minecraft Gizleri II ve III'ü sizce nasıl buluyorsunuz?

• Fena değil, ara sıra sıkıcı oluyor.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Pek beğenmedim, benim tarzım değil.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Günlük I. Geçmişten Bugüne Doğuşum.

Portal... Herobrine... Ve diğer yaşadığım kabuslar. Hepsi portalın küçük aydınlıkları üzerinde görünüyor. Dur biraz.. Orası da neydi? Her taraf kar ile dolu, sanki bir mağara'nın çıkışıydı. Gitmeli... Oraya gitmeliyim...

(...) Karlı ve dümdüz bir alanda fırtına vardı. Bense toprakların altında, uyuyakalmış, sayıklıyordum. Uyanmıştım, çok fazla aydınlıktı. Işıktan karı bile zor görüyordum. Aah, keşke şu harita olmasaydı...

Yoluma devam etmekte çok zorlanıyordum, çünkü çok fırtına vardı ve her kar tanesi, gözüme doğru geliyordu. Sinir olmuştum bu duruma, o sırada ileride bir ev vardı. Ancak evin sadece kapanmış olan tarlasını görebiliyordum. Başım çok fazla dönüyor, bayılacak gibi oluyordum ara sıra. az daha evin kurduna çarpıp, bana saldırmasını sağlayacaktım. Kurt eve doğru koşa koşa gidince, yavru olduğunu anlamıştım. Evin kapısını açtığımda, içeride 2 tane adam vardı. İlk olanı "Deri zırhlı ve avcı skinli", diğeri ise "Beyaz tişörtlü, kot pantolonlu bir skini vardı. Bayılmadan önce sordukları soruları dün gibi hatırlıyorum. Avcı olan ilk olarak:

- İyi misin? Yorgun görünüyorsun.

Gerçekten de yorgun görünüyordum, çünkü Enderdragon ile son çarpışmam başarısız geçmişti. Diğeri ise şöyle sordu bana:

-Sende mi o hayatta kalanlardansın? Yoksa rastgele mi girdin?

Cevabımı söyleyecekken bayılmıştım.

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada beyler, 6 tane elmas buldum bu sabah :D

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Günlük II. Yeniden Toparlanış

Uyandığımda, fırtına dinmişti. Avcıyı göremediğimi anlayan beyazlı:

- Merak etme, avcı birkaç odun toplamak için köye gitti.

- Ne? Köy mü? Neyden bahsediyorsun?

- Bildiğin köy, az ileride bir kale var. O köy, kalenin.

Şaşırmıştım. Dışarı bakıp sabısızlıkla kaleye doğru fırlamak istiyordum, ancak baygınlığım daha geçmemişti. Az sonra avcı gelmişti. Ayakta olup dengemi çabucak sağayabildiğime şaşırmıştı. Ancak anlaşılan yapması gereken çok şey vardı. Karnım acıkmıştı, ekmek yiyecekken, avcının gürültüsünden ödüm koptu. Birde baktım ki, alta doğru tünel varmış. Merak ettim, neyin nesiydi? Beyazlı arkasını döner dönmez avcının arkasından takip ettim onu...
____________________________________________________________________________________________________________________________

Cobainnn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ipad'da yazdığım için hikayeyi pek göremiyorum, II. Gizlerde Pc'den yazardım. Kısa hikayeler için özür.