Mine-wars Ve Soartex-fanver 1.5.2 Doku Paketleri.

Doku Paketleri Nasıl İkisi İçinde Geçerli ?

• Kullanılan toplam oy
    13

tordex96

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu iki doku paketimiz Yani 1.olarak Mine-Wars ve 2.olarakda Soartex-Fanver Bütün Sürümlerde Çalışmakta Fakat 1.5.2 de Daha iyi çalışıyo benim gördüğüm kadarıyla Ama Soartex-Fanver 1.4.7
de Daha Çok Özellikle Çalışıyor Resim vericektim ama Diyer konulara Resim Vericem. SİZE TAVSİYEM İKİSİDE ÇOK GÜZEL DOKU PAKETLERİ. Ve bunlar Beğenilirse Devamı gelecek Tabikide Şimdiden Teşekkürler.

Mine-Wars Özellikleri:
Köpek değişiyo Yazı Tahtası Değişiyor Ekranda Farklı Bir Görünüm Elde ediliyor Options yani Ayarları Kendine Göre Değiştiriyor O ayarları lütfen Ellemeyiniz.

İlk Olarak Mine-Wars Doku Paketinin Linki: http://www.dosya.tc/server9/lj3W3N/MineWars.zip.html .

Soartex-Fanver Özellikleri:
İlk olarak şunu Belirtmek isterim Soartex-Fanver Doku Paketimiz Bütün Sürümlerde Çalışmakta ve
Her sürümde Değişik olarak Özellikleri oluyo ben Bütün Sürümlerde denedim en çok 1.4.7 Sürümünde Özelliği olduğunu gördüm kısaca oyundaki özelliklerini anlatayım. 1.5.2 de Ekran değişiyor herzamanki gibi Ayarlar değişiyor Bikaç İnşaat Malzemesi Değişiyo 1.5.2 de ki özellikleri bukadar fakat 1.4.7 de ise kapı değişiyo Çimen değişiyo nerdeyse bütün inşaat malzemeleri değişiyor arkadaşlar.

İkinci Olarakta Soartex-Fanver Doku Paketinin Linki: http://www.dosya.tc/server9/tATjJc/Soartex-Fanver.zip.html .

Emeğe Saygı Lütfenn.

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
resim koysaymışsın iyi olurmuş

wannaeatpizza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MineWars çalışmıyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
gılıçlar yok

Geyirik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
resim koymassan indirmem :zombikatili:

fandugos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ewrwerewewr

Son düzenleme: