Mikrofon'u Olmayıp Video Çekmek İsteyenler

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Video çekecekseniz kesinlikle kaliteli iş yapmalısınız. Baştan savma kalitesiz çekilen videolar ve kanallar tutulmuyor, aksine kaliteli iş yapan videolar izleniyor, kanallar büyüyor. Mikrofon bulmak sorun değil, 10TL'ye satılan masa üstü mikrofonlar, hatta Aliexpress'ten alacağınız 0.60$ fiyatındaki yaka mikrofonu sesinizi kaydetmeye yeter. Ama ucuz malın yahnisi yavan olur. Yani yukarıda dediğim kritere takılıyor. Ses kötü olursa video kalitesini aşağıya çeker. Bu yüzden kendi sesiniz yerine arka plana müzik koyup işi yazılarla halletmek daha uygun gözüküyor. Ama insanlar yazılı değil sesli videolar istiyor. Mesela bilgi videoları eskiden çoğunluğu yazı ile yapılırken artık sesli oluyor, insan dinlerken görsel kaynakları inceleme fırsatı buluyor. Sonucunda izlediği videodan daha çok keyif alıyor. Kısaca özetlemek gerekirse youtube işi paradan geçiyor. Orta seviye veya daha üst düzey ekipmanınız yoksa işiniz zor.

Son düzenleme:

ilayda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mikrofonu olmayan arkadaşlar size en rahatını söylüyeceğim. Gidin bi bilgisayarcıya 10 15 tl ye mikrafonlu dandik kulaklık alın :)

ilayda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onlarda 2 haftayı geçmeden bozuluyor.
Bilemicem ya ben bi kulaklık aldım "Razer" alıcaktım ablamın zoruyla yok bu da aynı o da aynı dedi "Trust" marka bi kulaklıga 160 tl para verdim keske "Razer" alsaydım -_-. Aldıgım kulaklıktaki tek sorun kablolar kıvrılıyor.

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bilemicem ya ben bi kulaklık aldım "Razer" alıcaktım ablamın zoruyla yok bu da aynı o da aynı dedi "Trust" marka bi kulaklıga 160 tl para verdim keske "Razer" alsaydım -_-. Aldıgım kulaklıktaki tek sorun kablolar kıvrılıyor.
Valla kulaklığa 160 lira falan vermek biraz abartı gibi ya. Ne biliyim yani 36 liralık kulaklık aldım yaklaşık 1 yıl oldu tek bir defa garantiye gitti onun dışında sapa sağlam ben şahsen önermiyorum öyle 100 lira üstü kulaklıklara para vermeye.

ilayda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla kulaklığa 160 lira falan vermek biraz abartı gibi ya. Ne biliyim yani 36 liralık kulaklık aldım yaklaşık 1 yıl oldu tek bir defa garantiye gitti onun dışında sapa sağlam ben şahsen önermiyorum öyle 100 lira üstü kulaklıklara para vermeye.
Benim almak istediğim kulaklık 280 tl idi indirime girmişti "Razer :("

Jeregu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim almak istediğim kulaklık 280 tl idi indirime girmişti "Razer :("
Konu üzerinden spam yapma yeter. Saçma sapan konuşmayın. Benim söylediğim taktik razer mikrofon'uyla hemen hemen eşdeğer. Çünkü telefon mikrofonlarında 0.1 bass lık bir cızırtı dahil yok. Denemeden saçmalamayın. Ve bazılarıda gidin mikrofon alın diyor. Allah'ım Deliricem . Ailesi belki izin vermiyor. Ben küçükken alamamıştım ailem yüzünden. Alamayanlar kullansın diye yazdım baltaladınız konuyu.