MicroVolts - Online Multiplayer Toy Shooter

Türkbirfare

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yeni bir oyun tanıtıyorum MicroVolts Oyunda Hem level Atlıyorsunuz Hem de Para kazanmaya Çalışıyorsunuz. Oyunda zorunlu İnternet İstiyor İnternetiniz Yoksa Oynayamassınız Oyunu Girmek için Kaydolmalısınız

Microvolts un sitesi :http://www.microvolts.com/
Üzgünüm Fotoraf Veremiyeceğim ama Video verebilirim

Clan Savaşları
(not Video koyamıyorum link vermek zorundayım pardon)
Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=7UK0amerikaOmEM&feature=BFa&list=PL0CD06F0B26398EF2
Zombi Modu
http://www.youtube.com/watch?v=7UK0amerikaOmEM&feature=BFa&list=PL0CD06F0B26398EF2
http://www.youtube.com/watch?v=SbVehBPmaqg
Arkadaşlarla Oynamak
http://www.youtube.com/watch?v=ZTuWJg1DcbQ&feature=BFa&list=PL0CD06F0B26398EF2
Arms Race Modu
http://www.youtube.com/watch?v=nghjsuKrdfE&list=PL0CD06F0B26398EF2&index=10&feature=plcp

Oyunda konuşmak için Entere basınız.

Oyunun diğer modlarını siz keşfedin

Server açmak
Bunun için hamachi falan yok saçmalamayın oyunda server açmak için ilk oyunu açın Mecury gibi bi seçenek var ordan serverinizi seçin oraya gidin ve kendi odanısı açmak için + şekline tıklayın en üste odanın adını yazın odanız şifreli olacaksa (özel) onun altına şifre yerine yazınız oyunda aşarıda resimler var ilk olana tıklarsanız Modu seçmiş olursunuz onun yanındakini seçerseniz özel oynanacak silahı seçmiş olursunuz.
Sonra tamam derseniz haritanız açılır arkadaşınız gelince yapmanız gereken onun play a basması sonrada sizin starta basmanaız
BOM tamamdır iyi oyunlar

Oyunda entere basmadan Radiodan konuşmak
oyunda Z X C e basarak orda yazılar çıkar onların bitanesini seçerseniz onun başındaki sayıyı aklınızta tutun ve o sayıyı klavyeden basın
Örnek
c den 8. sini seçtim 8 tıklayacaz bastım
Team Ulasksk: What the ||
der

Bi tane dağa var Shift
Shifte basasak karekterlerimiz hareketler yapcaktır. 5. 6. silahı seçip basıp ta hareket ederseniz harketeniz değişir.
Ctrl ye basık 1,2,3,4,7 den birini seçerseniz shifte öyle basarsanız kalkınca bile o hareti yapacaktır.
Sırf insan robotlarda yok

ZOMBİLERDEDE vardır Dev zombi basarsa konuşur ve konuşmasına göre hareket eder oyunda 3 tür zombi vardır 1 dev zombi 2 küçük robot zombi 3 kız zombi bunlardan dev olmak istiyorsanız zor veya kolay oyunda yerde durunca çok olursunuz eğer küçük robot zombi olacaksınız ya Robot u alacaksınız 20.000 MPye veya erkek karekteri seçeceksiniz sonra dev zombinin size vurmasını sağlayın BOM oldunuz. kızdada 20.000 MP ye cadıyı alın ya da kız karekterinde kalın. Zombi olduğusanız özellikleri şudur.
Küçük zombiler insanlar gibi küçük yerlere girerler Hızlanırlar ama hızları yavaş dolar. gelen silahlardan hızlı kurtulurlar. Canları azdır Flash Minigunla hemen ölürler.
Dev zombiler insanların eğilerek girdikleri yerlere zor girerler. Hızları çabuk dolar. ama gelen silahlarla zor kurtulurlar. Canları küçük zombilerden dağa fazladır.

Oyunda marketten konuşmadık tamam
Oyunda market vardır oyunda markete girecekseniz Shop a basın (sepet resmine)
eğer basınca bi ekran geliyorsa severde startı stoplayın sonra girin
markette 2 tür para vardır
1. RT (büyük halini bilmiyorum)
2. MP Micro point
Mp yi oyunda becerinizle kazanırsınız Zombileri öldürerek veya hayatta kalarak eğer zombi olduğusanız insanları öldürerek kazanabilirsiniz tüm insanları öldürünce mutlaka gelmelidir buna sırada Level artar zombi öldürerek zombi yaparak ^^ bunla çok para kazanabilirsiniz 1. olursanız 200+ MP gelir.
Marketten eşya alınca Buy diyin yine Buy diyin. Hepsini teker teker yapmanıza gerek yok hepsini alın sonra buy diyin.

oyunda arkadaş eklemek kolay ama ben 1 yol biliyoruım diğerini değil. Odaya gelin ama oyunu başlatmayın oyunda aradaşınıza SAĞA tıklayın (->) sonra add friend diyin silmeyide aynı yoldan yapabilirsiniz. oyunda mesaj atmak için chata yazınız /w [Arkadaşınızınadı] [Mesajınız] arkadaşınızda aynı yoldan yapacaktır en kısa yoldan Aşarı tuşu Enter yaparak hızlıca mesaj atabilirsiniz. /c dağa nedir anlamış değilim özür dilerim

< Odama geldim nasıl haritayı, Silahı ve modu değiştiririm ?
> Odada isminizin yanında Ev şekli olmalıdır. Yoksa yapamassınız. Oyunda haritayı değiştirmek için haritanın resmine tıklayınız. Ordan seçiniz ama bazıları özeldir kendi kendine açabilirler Team Mach Modu'nda yeni harita gelir. Oyunun Modunu değiştirmek için SOL (<-) üstte şekil vardır ona tıklayınız. Ordan seçiniz. Oyunda Silahı değiştirmek çok kolay yaptığımız yöntemin tam tersini yapın SAĞA (->) üste tıklayın seçin

< Eşyalarımı nasıl giyebilirim çıkarabilirim ?
> Oyunda Inventory diye şık var ona tıklayın orda kız karekterlerinde silahlarınız duruyorsa ve bunu erkek karekterinize taşımak istiyorsanız eşyalarınızı Beyaz alana atınız sonra erkeğe gelin ve onun üstüne bırakın (kız karekter eşyalarını yapamassınız sadece silahlar) Giysinizide aynı yoldan bırakabilir koyabilirsiniz (tabi taşımanıza gerek yok)

< Oyunu nasıl açacağım ?
> Oyunu başlatın ve entere basın yükleme ekranı gelecektir. Eğer Play now seçeneği gri ise Güncelleme gelmiştir bekleyin güncellemeyi o yapacaktır Altta sarı şey 100% de kaldığısa korkmayın öyle olacaktır.

< Oyuna nasıl kaydolacağım
> Oyunda kaydolmadan önce microvoltun sitesine girin ve ordan kaydolun Facebook olarak yaparsanız Şifrenizi
Adınızı isteyecek yazın sonra o adla şifreyler oyuna girin

>Clana nasıl gireceğim ?
<Clana girmek için Microvolts un sitesine girin. Sonra Clup housenin üstüne gelin ordan Clans a tıklayınız oraya aradığınız Clanın adını yazınız sonra onun üstüne tıklayınız orda şık olacaktır ona tıklayınız Bom bu kadar.

> Nasıl Voteban atacağım?
< Vote ban atmak için ilk olarak oyuna girin. Sonra Vote bana tıklayınız ardından 500 mp niz gidecektir ama banlayabileceksiniz banlamak istediğiniz kişinin üstüne gelin tıklayın sonra tamam diyip çıkın sonra oyunda oylamayar çıkacak Y veya N ye basarak banlayabilir koruyabilirsiniz.

Bonus itemler:
Microvolts'un sitesine girin Free lolipop diyin orda facebook beğen paylaş yapın Oyununuzu açın bakın gelmiştir gelmediğise tekrar yapınız.
Microvolts oyununda hergün size bir hediye gelecektir.

Alıntı değildir By Ulasksk