Merhabaa

ElinKarlsson99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam,ben Selin.
Öncelikle kendimi tanıttığım bu yazıma hoş geldiniz

Ben 15 yaşında 1.72-73 (bana böyle dendi) boylarında 55 kilo ortalama bir türk kızıyım.Zevklerim arasında minecraft geliyordu önceden başka forumdaydım aslında ama kapanınca buraya geldim.Bu forumda daha çok çok yeniyim birazda dobrayımdır kusuruma bakmazsınız umarım Müzik dinlemeyi,azda olsa kitap okumayı severim Bartında otururmaktayım aslende Bartınlıyım.Oyun içi nick'im zaten forum nickimle aynıdır ^.^

Umarım hepinizle iyi anlaşırım dost edinmek ve muhabbet etmek "çoğu" zaman hoşuma gider.

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hoşgeldin. İyi vakit geçirmen dileğiyle. :)

saidgulmez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bayan minecraft oyuncuları görünce mutlu oluyorum. Keşke okulumuzda da bir tane olsa. Minecraft diyince yüzüme mal mal bakıyorlar. Hoşgeldin. İyi Forumlar diliyorum selin.

erdimye54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hmm aslında bunun tek sorunu minecrafta doluşan abiler ve abazalar ... Sözlerim yanlış anlaşılmasın ama bu doğru

ElinKarlsson99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bayan minecraft oyuncuları görünce mutlu oluyorum. Keşke okulumuzda da bir tane olsa. Minecraft diyince yüzüme mal mal bakıyorlar. Hoşgeldin. İyi Forumlar diliyorum selin.
Teşekkür ederim diğer insanlardan farklı olduğumdan hoşuma gidiyor bu oyun ^.^

Hmm aslında bunun tek sorunu minecrafta doluşan abiler ve abazalar ... Sözlerim yanlış anlaşılmasın ama bu doğru

Tamam doğru ama yeri değil gibi sanki ^.^ ?