MedievalTÜRK - Ortaçağda Yaşam Mücadelesi Verin [1.7.2]

Mcan07

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

IP: medievalturk.minecraft.to

Sizlere, Ortaçağ Klan Mücadelelerini Yaşatacağız. (Lütfen Okuyuz)

Şimdi bir kaç yıl öncesine dönelim. Mesela ilk Faction sunucuların zamanına. Bende pek bilmem fakat anlatılanlara göre şimdikilerden daha iyi olduğunu sanırım herkes kabul edebilir. Ben, eskileri tekrardan canlandıracak bir sunucu sunmaya çalışacağım sizlere. Belki benim gibi böyle sunuculara hasret kalan birçok insan vardır. Eskilerde ne hammadde, lapis, eventler nede abartılı vipler varmış. Sadelikleriyle ön planda olmuşlar. İşte benimde amacım sizlere tekrardan böyle bir sunucu vaat edebilmek. Tabii ki tamamen bunu yansıtamayız fakat elimizden geldiğince buna uğraş vereceğiz. Sunucu yapım aşamasından sizlere biraz bahsetmek isterim. Burada kullanılan harita tamamen MedievalTürk'e aittir. Diğer sunucular gibi o orda olursa daha iyi olur bu o orda daha kullanışlı olur gibisine düşünmedik. Aynı gerçek yaşamdan örnek alınarak dizayn etmeye çalıştık. Sanırım buda sunucunun en büyük özelliği haline gelmektedir. Tamamen klanları ön plana çıkarmaya çalışmadık. Mesela görev sistemi ile aynı gerçek yaşantıya yakın görevler hazırlamaya çalıştık. Görevleri fazla ve sıkıcı olmadan yapmaya özen gösterdik. Bunun yanı sıra artık oyunda kalıcılığınızı benimsediniz ve gelebileceğiniz en üst düzeye ulaştığınızda yapmanız gereken takımınızla birlikte zindanları keşfedip Boss'ları alt etmektir. Boss'lardan çıkan ödüller sizi daha da üst seviyeye çıkaracaktır. Editli İtem Yoktur.

Günümüzde olduğu gibi ortaçağda da ödenilen vergiler vardı. MedievalTürk ortaçağında da bütçenize göre günlük vergiler kesilecektir. Peki bu vergiler kime gidiyor ? Sunucuda kendini göstermeyi başarmış, saygısıyla ön plana çıkmış oyuncuları belirli bir günde aday göstererek oy birliği ile LORD seçilme hakkına erişebilir. İşte bu vergiler LORD olan oyuncumuza gider. Sabit bir vergi kesilmez. Bütçeniz neyse ona göre yüzdelik pay alınır. Detaylı bilgi için sunucuya girip /warp lord yazabilirsiniz. Bu sistemle daha ciddi bir oyun oynanılacağını düşünüyorum.

Sunucuya girdiğinizde karşınıza grup seçme yeri gelecektir. Grubunuzu seçtikten sonra sizi Spawna ışınlayacaktır.
Peki bu gruplar nedir necidir ? 3 grup bulunmaktadır. Bu grupların kendi özel tagları ve sadece kendi grubunun kullanabileceği harika silahlar bulunmaktadır. Bu silahları elde edebilmek için önce /classkit komutunu kullanın.
Daha sonra hangi grupta iseniz o grup adıyla /...kit komutunu girin. Mesela Savaşçı grubundaysanız /savascikit
yazmak gerekir.

[Savaşçı]

[Okçu]

[Şifacı]

IP: medievalturk.minecraft.to
Bilgilendirme: Sunucu 20.08.2014 Tarihinin 13:00 Saatinde Açılacaktır. Sürüm 1.7.2
Minecraftturk Grup: forum.minecraftturk.com/grup/medievalt%C3%9Crk.904/group-detail
Facebook: www.facebook.com/medievalturk

ShadowGming

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Alım Varmı acaba Rehber ?
Ad: Ömer
Soyad: Beytekin
Yaş 15

Mcan07

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Alım Varmı acaba Rehber ?
Ad: Ömer
Soyad: Beytekin
Yaş 15
Sunucuda o gibi yetkiler yoktur. Gönüllü rehber olmak isteyen oyuncular olabilir fakat bunu sırf tag gelsin diye değil gönüllü olmak için yapabilirler ve yapanlarda var. Oyuncu olarak Lord olabilme şansınız vardır. Fakat önce sunucuda belli bir düzeye gelmeniz gerekir. Mesela saygınlık kazabilirsiniz, sorulan sorulara rehberlik yapabilirsiniz. Böylece yetkililerin gözüne girip aday olabilme şansınız olur. Öyle he deyince yetki vermiyoruz. İyi oyunlar.
Texture pack yokmu ?
Şartlı bir texture pack yok. Normal şekilde de sunucuda oynayabilirsiniz ve herşeyden faydalanabilirsiniz.
nereden kayıt oluyoz
Sunucuya girip /register <şifre> <tekrar şifre> yazarak kayıt olabilirsiniz. IP adresi: medievalturk.minecraft.to

Facebook sayfamızı beğenerek ve Minecraftturkte açılan Grubumuza katılma isteği göndererek hem gelişmeler hakkında bilgi edinirsiniz hemde bizlere destek çıkmış olabilirsiniz. İyi oyunlar. MedievalTÜRK

_JustıceWhıp_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Silmede oku. Bu arkadasi bunun için yasaklamissin 10 ağustosdaki mesaji için.Neredeyse 1 ay geçmiş üstünden. Multi hesap demissin kendi sunucun için multi hesap acip konu açmayi biliyorsun.Forum kurallarını okusaydın keske.Multi hesap her türlü yasaktir. Yasaklandıgı için multi hesap pek bir şey ifade etmez. Multi hesap herseyşi ile yasaktır. Ve bir şey demedigi halde madness alırım bi dal yazmis sende Aldın sanırım dalını :) deyip 10 ağustosdaki konuyu bulup banlamissiniz. Yazık cidden yazık .​

Son düzenleme:

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Silmede oku. Bu arkadasi bunun için yasaklamissin 10 ağustosdaki mesaji için.Neredeyse 1 ay geçmiş üstünden. Multi hesap demissin kendi sunucun için multi hesap acip konu açmayi biliyorsun.Forum kurallarını okusaydın keske.Multi hesap her türlü yasaktir. Yasaklandıgı için multi hesap pek bir şey ifade etmez. Multi hesap herseyşi ile yasaktır. Ve bir şey demedigi halde madness alırım bi dal yazmis sende Aldın sanırım dalını :) deyip 10 ağustosdaki konuyu bulup banlamissiniz. Yazık cidden yazık .​
Doğru bize yazık hep. Siz zaten hep haklıydınız. Bu konuya bakarsan multi hesabın sınırsız yasaklanma sebebi olduğunu anlarsın. Benim sınırsız yasaklanma yetkim olmadığından en fazla 30 günlük yasaklanma verebiliyorum buda 10 puan demektir. Benim multi hesap açtığım doğrudur fakat üst yöneticilerden bir uyarı aldım. Moderatörler sunucu tanıtım konusu açamaz diye. Bana önerdikleri şey yan hesap açıp konuyu öyle aç demeleriydi. Ha ben buna inanmıyorum diyorsan inanma paşa keyfin bilir. Hani seni inandıracak kadar önemsemiyorum sonuçta. Arkadaşın 1 ay önceki mesajı demişsin ama benim yaptığım tek şey en son attığı mesaja bakıp o mesajdan işlem yapabilmemdi. Öyle istediğim yerde ban atamıyorum. Ayrıca bir şey demediği için demişsinde madness alırım bi dal ile sunucu tanıtım konusunun ne alakası var ? Uyarısı, konuyla alakasız mesajlar oldu. 1 puan uyarı puanı ile otomatikman yasaklandı olay bu. Sen gelip hala burada arkadaşlarını savunuyorsun ama şunu bil ki bu forumda artık yerin yok. Hala yazık olduğunu düşünüyorsan biraz düşünüp durumu gözden geçir.[DOUBLEPOST=1409586933,1409586792][/DOUBLEPOST]
Alternatif Hesaplar
Kullanıcıların şu koşullarda alternatif bir hesap (yan hesap, 2. hesap) izin verilir:
  • Alternatif hesaplar herhangi bir kural ihlalinde bulunmamalı
  • Hesabınızın yasaklanması, susturulması gibi durumlardan kaçınmak için açıılmamalı
  • Mesajları beğenmek, konuları güncellemek ve benzeri eylemler için kullanılmamalı
  • Sahte gönderiler için kullanılmamalı

Şurada bir yerde kalsın.
Eğer bunun hakkında ;
Hesabınızın yasaklanması, susturulması gibi durumlardan kaçınmak için açıılmamalı
Bir şey söyliyeceksen cevaplıyayım.
'' craft_woman '' adlı hesabım '' WhoIsLance'' adlı hesabımdan öncedir.

• Alternatif hesaplar herhangi bir kural ihlalinde bulunmamalı
Şunu bi 5,10 kere oku ya. :)
Orada hesabı açma önceliği yazıyor mu bir bakar mısın ? Sonuçta bir hesabın banlandı bunun sebebi multi hesapla alakası yoktu. Konuyla alakasız mesajlar 1 puan alarak otomatikman yasaklandın. Sonra gelip yan hesabınla mesaj attın. 2. maddeye bakarsan bunun yasak olduğunu anlarsın.
Hesabınızın yasaklanması, susturulması gibi durumlardan kaçınmak için açıılmamalı

AsafAras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server ip yi giriym Cant Resole Hostname diyor Yani server yok !

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle güzel bir sunucunun bu kadar az ilgi görmesi beni hem şaşırtıyor, hemde kalbimi kırıyor.[DOUBLEPOST=1409660337,1409660047][/DOUBLEPOST]

Bu arada cevabını almışsın :)

Mcan07

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Böyle güzel bir sunucunun bu kadar az ilgi görmesi beni hem şaşırtıyor, hemde kalbimi kırıyor.[DOUBLEPOST=1409660337,1409660047][/DOUBLEPOST]
Bu arada cevabını almışsın :)
Belki zamanla o ilgiyi görebileceğiz. Hayırlısı.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu iyidir diye girdim, biraz ilgisizlikle karşılaştım, haritalar pek güzel sayılmaz üstüne de ayın sunucusu için aday gösterilmiş. Ne diyeyim yani ben olsam o yarışmada pek umutlu olmazdım bu sunucu için açıkçası, başarılar.