MedievalTÜRK - Ortaçağda Yaşam Mücadelesi Verin [1.7.2]

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dogru diyorsun böyle bir sunucunun türkiyede degeri bilinmiyor ama böylede iyiyiz 15 kişi küfürsüz bir şekilde oyun oynuyoruz sohbet ediyoruz o bize yetiyor
Benimde zaten amacım bu. Sunucuda 50 tane lapisi seven emeğin değerini bilmeyen insan olacağına 10 kişi olsun adam akıllı olsun bana yeter. Benim gözüm bazıları gibi yüksekte değil. Zamanında bende lapisli sunucu açtım ve sunucunun full çektiği zamanlarda oldu. Hergün sırf viphammaddesi için vip sattığımı bilirim çokta fazla para kazandım fakat bu işten memnun değildim. Şimdi ise kazancım düşük olsa bile sonuçta oyuncular bir şeyi emeği ile kazanıyorsa o beni daha rahat kılar. Umarım buradan bazı insanlara anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir. İyi forumlar iyi oyunlar.[DOUBLEPOST=1408727394,1408703956][/DOUBLEPOST]Güncel konu.[DOUBLEPOST=1408779238][/DOUBLEPOST]Güncel

StonStevve

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerçekten Gözüme hoş ve güzel gozuktu
Gerçekten o eskiler özledim

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
bence alanlar biraz sık olmuş yapı aralıklarına bakınca daralıyorum ya :D zaten fobim var giriyorum ufak ayarda oynuyorum maalesef sıkıntı basıyor resmen :) yapılar gerçekten güzel denicek bir yeri yok ve önerim vardı benim görevleri biraz daha eğlenceli yada üsrükleyici olmalı 5 görev falan yaptıktan sonra sunucudan çıkasım geldi, mobspawner kısmını pek beğenmedim survival tarzı yada daha güzel bi medival tarzı bişi yapabilirdiniz ayrıca bi arkadaş söylemişti çok fazla plugin kullanıyormuşsunuz nedeni ne acaba? yada çok dediğinde kastı neydi 30? 40? ki sanmıyorum 25i geçtiğini??

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence alanlar biraz sık olmuş yapı aralıklarına bakınca daralıyorum ya :D zaten fobim var giriyorum ufak ayarda oynuyorum maalesef sıkıntı basıyor resmen :) yapılar gerçekten güzel denicek bir yeri yok ve önerim vardı benim görevleri biraz daha eğlenceli yada üsrükleyici olmalı 5 görev falan yaptıktan sonra sunucudan çıkasım geldi, mobspawner kısmını pek beğenmedim survival tarzı yada daha güzel bi medival tarzı bişi yapabilirdiniz ayrıca bi arkadaş söylemişti çok fazla plugin kullanıyormuşsunuz nedeni ne acaba? yada çok dediğinde kastı neydi 30? 40? ki sanmıyorum 25i geçtiğini??
Bir oyuncu olarak kaç tane plugin kullanıldığını sizlere düşmez. Sunucuda kullanılan plugin 30 da olsa 40 da olsa kalitesi sadece pluginlerle ölçülemez.
Nedeni gerekli olduğunu düşündüğüm için. Konuda da belirttiğim gibi harita gerçek hayat mantığı ile dizayn etmeye çalıştık. Bir zamanlar açtığımız sunucuda yapılar çok boşlukluydu ve çok fazla sayıda öneriler alıyordum. Yapıların aralıkları çok boşluklu olduğu için yapmacık gözüktüğünü söylediler. Önerileri daha yakın olabilecek şekilde yapıtları yerine oturtmamdı. Bazen normal yürüyerek sunucuda gezdiğimde gayet zevk alıyorum. Bu düşüncen tamamen senin kişisel düşüncen. Ayrıca survival tadında factionu yeterince yansıtabildik. Hatta biraz daha survivala yaklaştığımızı söyleyenler bile var. Sonuçta sunucu factions yani tamamen survivalı yansıtamayız. Mob spawnerleri var fakat bu spawnerlar zarar verebilen moblar. Yani biz gidipte ./kit tools komutunu koyup 2-3 inek, koyun spawneri koymadık. Gerçekten oyunda gelişip bir şeylerin elde edilmesini sağlamaya çalıştık. Görevler konusunda şuana kadar bir şikayet almadım fakat dediğiniz gibi hikaye tarzında olabilir fakat buda rpg ye kaçmak olunabilir. Aslında bunun bir zararı yok aksine yararıda olabilir aslında ama fark ettiyseniz görevlerde direk şunu getir şunu al bunu yap tarzında değil. Mesela Genç Ali'de bu şehri keşfetmen gerek tarzında görev veriyor. Oradaki amaçta oyuncuların haritayı iyice tanıması. Ondan sonra her görev veren npc nin son görevlerinde mesela Seyisin yardıma ihtiyacı var. Görevlere onunla devam edebilirsin gibisine yapmaya çalıştık görevleri. Bana sorarsanız siz sunucuda 2 dakika bile durmamışsınız. Lütfen biraz daha tutarlı öneriler veya şikayette bulunursanız sevinirim. Bu yorumlarınız diğer insanları etkileyebilir sonuçta. Kolay gelsin iyi forumlar.[DOUBLEPOST=1408982405,1408820147][/DOUBLEPOST]Sunucudaki gelişmeleri detaylıca öğrenmek için konuyu okuyun
https://forum.gamer.com.tr/grupkonu...eler-geldi-ve-değişti.3726/?page=1#post-20469

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle bir konsepte tf2 çok kötü olmuş.Ayrıca buildler de bir o kadar kötü.Onun dışında oynanışı zevkli ama kötü yanları oynanışı bastırıyor maalesef.

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir konsepte tf2 çok kötü olmuş.Ayrıca buildler de bir o kadar kötü.Onun dışında oynanışı zevkli ama kötü yanları oynanışı bastırıyor maalesef.
Öncelikle tf2 hakkındaki yorumlarla birlikte tf2 tamamen kaldırıldı. Builderlik konusunda kötü olduğunu söylemişsiniz peki ama detaylıca bilgi verir misiniz ? Nerede ? Hangi yapı kötü ? Detaylıca bilgi verirseniz attığınız yorumu bilinçli söylediğinize inanırım ve düzeltmek için elimden geleni yaparım. Teşekkürler.

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle tf2 hakkındaki yorumlarla birlikte tf2 tamamen kaldırıldı. Builderlik konusunda kötü olduğunu söylemişsiniz peki ama detaylıca bilgi verir misiniz ? Nerede ? Hangi yapı kötü ? Detaylıca bilgi verirseniz attığınız yorumu bilinçli söylediğinize inanırım ve düzeltmek için elimden geleni yaparım. Teşekkürler.
Server kapalımı ne zaman acılcak bidaha acılcakmı

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server kapalımı ne zaman acılcak bidaha acılcakmı
Sunucu şu aralar 1-2 sorun var. Onların çözümüne kadar bakımda durabilir fakat bu sorunlar sunucunun kapatılmasına yok açmamaktadır. En kısa zamanda tekrar açılacak. Zaten bizim sunucuda direk VIP satmadığımızı bu yönden anlayabilirsiniz. İlk bir kaç gün bu gibi hataları görüp düzelttikten sonra işi sağlama alıp satış yapabilmemiz mümkün olacaktır ancak.

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Evet herşeyden kötü olduğu belli bu bir ön görü (:

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sw ye girmeden yorum attıgını anlayabiliyoruz tf2 kaldırıldı ve builderlikle ilgili dediklerinide oyuna girseydin anlıyabilirdin yapım aşamasındaki bir sunucu için ise builderlikleri güzel

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sw ye girmeden yorum attıgını anlayabiliyoruz tf2 kaldırıldı ve builderlikle ilgili dediklerinide oyuna girseydin anlıyabilirdin yapım aşamasındaki bir sunucu için ise builderlikleri güzel
Girdim ve tf2 vardı.Önceden girmiştim.

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Girdim ve tf2 vardı.Önceden girmiştim.
önceden girip şimdi yorum yapman biraz saçma olmuş sunucu ya tekrar girip bakarsan iyi olur birçok şey degişti sorunlar giderildi kitlere yeni özellikli silahlar geldi tf2 kaldırıldı

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu güncel. Sunucuda geçici sorunlar vardır o yüzden hala VIP satışlarına ve LORD alımlarına başlayamadık. Bu sorunlar çözüldüğünde ve yakın zamanda gelecek harika özelliklerle beraber duyurular yapılacaktır. Sunucu grubu ve facebook sayfasından takip edebilirsiniz.