mc.WinterNovus.com | 1.8 - 1.19 | ELİT FACTIONS SUNUCUSU | GERİ DÖNDÜK!

erencalbay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tam tersine, bana saygılı olmayan sendin. Hem rehberle admin neden hem aynı "klanda" ve neden aynı "skype" de ? Adminliğin laf atılacak kadar bilgisiz bir seviyede." Ben bunalrı deyince hemen "aptal" "salak" tarzı kelimelere bürünüp "ban" ladın. ve skypeye kontrol için gelmeme hiç gerek yok. Ben gelene kadar zaten bütün hileyi temizlersin. Çıkmadan da.
Biraz mantıklı düşün ? Ben ''Rehber'' ile skypedayız demedim. Rehberi de skype alayım seni de skype alayım birlikte adamın hile olup olmadığına bakalım dedim. Ama sen dedinki '' Rehber arkadaşın hile olsa bile hile degil dersin'' Dedin. Yanlış mıyım ? Sonradan bir de üzerine '' Nasıl yetkili bu şikayet edicem'' gibi laflar kullandım. Rehber ile skypeta değildim. Rehberim olduğu için skypeta ekli idi senin de skype ını istedim. Ben neden başka bir oyuncumun kötülüğünü isteyeyim anlatır mısın . Hileyi nasıl temızlersin çıkmadan hile temizlenmiyor arkadaşım ? Ayrıca o Rehber ise 17. kontrolüşünü yapılacaktı. Sana da gösterecektim adamın hile olmadığını hatta .minecraft' ında bile hilesi olmadığını . Böyle davranan oyuncularımı sunucumda istemiyorum. İyi ki banlamışım diyorum senin için. Görüşün için teşekkürler ama sunucumu kötülemeyi bırak ve işine bakmanı öneriyorum. ( Hile kontrolü dediğimiz şey adamdan ekran paylaşmasını isteyip beraber bakacaktık ama gelmedin sen bilirsin)

Düzenleme=> Rehber ile aynı klanda olduğumuzu görmenin nedeni ormanın yakınındaki buildleri siliyordum ve o buildlerin birinde de rehberin klanı bulunuyordu klana girmek zorunda kalmıştım. Yanlış anlaşılma oldu emin ol.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz mantıklı düşün ? Ben ''Rehber'' ile skypedayız demedim. Rehberi de skype alayım seni de skype alayım birlikte adamın hile olup olmadığına bakalım dedim. Ama sen dedinki '' Rehber arkadaşın hile olsa bile hile degil dersin'' Dedin. Yanlış mıyım ? Sonradan bir de üzerine '' Nasıl yetkili bu şikayet edicem'' gibi laflar kullandım. Rehber ile skypeta değildim. Rehberim olduğu için skypeta ekli idi senin de skype ını istedim. Ben neden başka bir oyuncumun kötülüğünü isteyeyim anlatır mısın . Hileyi nasıl temızlersin çıkmadan hile temizlenmiyor arkadaşım ? Ayrıca o Rehber ise 17. kontrolüşünü yapılacaktı. Sana da gösterecektim adamın hile olmadığını hatta .minecraft' ında bile hilesi olmadığını . Böyle davranan oyuncularımı sunucumda istemiyorum. İyi ki banlamışım diyorum senin için. Görüşün için teşekkürler ama sunucumu kötülemeyi bırak ve işine bakmanı öneriyorum. ( Hile kontrolü dediğimiz şey adamdan ekran paylaşmasını isteyip beraber bakacaktık ama gelmedin sen bilirsin)

Düzenleme=> Rehber ile aynı klanda olduğumuzu görmenin nedeni ormanın yakınındaki buildleri siliyordum ve o buildlerin birinde de rehberin klanı bulunuyordu klana girmek zorunda kalmıştım. Yanlış anlaşılma oldu emin ol.
Daha önce illaki birçok kişi kullanmıştır ve yenilerde butonun gizlenebildiği ve versionstan çalışsa dahi ismin değiştirebildiğini biliyor.

erencalbay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Daha önce illaki birçok kişi kullanmıştır ve yenilerde butonun gizlenebildiği ve versionstan çalışsa dahi ismin değiştirebildiğini biliyor.
Bende adamın ekran klavyesini açıp shifte bir kaç kere bastırıyorum ekran paylaşımında iken . Böylece gizlediği buton ortaya çıkıyor :)

FalconMc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
CemoGG isimli rezillik swyi bıraktırdı. Siz siz olun hasta yetkililerin oldugu serverde oynamayın.

FalconMc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Admininz Rooqie tam bir rezillik. Arkadaşının klanına girmiş ve ona yardım ediyor. Oyuncularla düzgün konuşmuyor ve admin 17 TPS'ye lag yok diyor. 17 TPS'de blok kırılmamaları ve geri atmalar olur. Ve adminle rehber arkadaş. Büyük ihtimalle yardım ediyor.
Sunucu şikayetleri kısmından kanıtlarımı görebilirsiniz.
Ve konunun iyi güzel denen yorumlarıda fake hesaplarla açılmış Genellike 1 hafta içinde kaltılmış ve sadece 1 yorum atıp birdaha atmamış. Sizin gibi yalancılara bu forumda yer yok!
Haklısın kardeşim, sunucunun personeli iyi değil kesinlikle.

BebeqlerB

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Maplerinizi çok beğendim ve ayrıca pluginler ile yaptığınız hoş eklentiler müthiş!
Umarım çoook daha iyi yerlere gelirsiniz.

İletişim adresinizi alabilir miyim? Çekilişi kazandım fakat henüz vermediniz..

S4RP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu hoş gibi görünüyor başarılar.