MC PROSU OLAN BANA EĞİTİM VEREBİLECEK OLAN VARMI??? ACİLL AYRICA BİR ARKADAŞ OLABİLECEK?? :)

teomany

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:ecehver::ecehver::ecehver:Arkadaşlar minecraft prosusanız ve video çekmiş biriseniz bana skypenizi falan yollayabilirmisiniz adınızı yaşınızı falan:ecehver::ecehver::ecehver:
:ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver:
Gerekli Olanlar:
-Ad
-Soyad
-Proluk
-Daha önce video çekmiş ya da bilgili biri

:VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV::VV:
DİKKAT!!!
Bana her konuda eğitim verebilecek olmanız lazım lütfen çok önemli you tube kanalı açtık ve bunun işte kapak fotosuydu profil resmiydi video başlangıç görüntüsüydü falan bunları yapabilecek veya tanıdığınız olsa da olur!!!^_^

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
-Ad Karahan
-Soyad Buhan
-Yaş 14
-Skype buhanschaffer79
-Proluk Oyunda bilmedigim sey yok, redstone, mcedit, falan hepsinde bir proyum PVP ve modludada üstüme yoktur
-Daha önce video çekmiş ya da bilgili biri
Valla ben varım genç :D

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Lütfen konunun başlıgının hepsini büyük harflerle yazmayın.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Rehberler ve kılavızlar bölümünü ve temel rehberler bölümünü araştır.
Minecraft wiki'yi türkçe yapıp oku.
Minecraft videoları izle.
Birinin sana eğitim vermesine gerek yok.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Evet teomany bey daha önce video çekmiş ve kendisine her konuda eğitim verecek taliplerini arıyor

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
-Ad:EKREM
-Soyad:ABDULKERİM
-Proluk:%85
-Daha önce video çekmiş ya da bilgili biri:Yok sadece benim

Theaser99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazıları bu kadar saçma yazıyorsan arkadaş bulamazsın.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Bunu bedavaya yapmazlar logo falan istiyorsun ben tasarlarım ancak para alırım :)