MC Edit ile mapları birleştirebiliyor muyuz?

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selamun Aleyküm.
Arkadaşlar ben hayatımın en büyük hatalarını yaptım.
serverimde 2 ayrı gezegen'de çok güzle yapıtlar yaptım. ama her biriri için map değiştirmek zorunda kalıyorum. MC Edit ile birleştirebilir miyim? Yoksa başka bir yöntem ile yapabilir miyim? Veya yapmam imkansız mı?
(not: MC Edit'te yeniyim.)

TheCheSt

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş bunu yapmak imkansız ve hicbir sekilde yapamazsın.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kardeş bunu yapmak imkansız ve hicbir sekilde yapamazsın.
Aslında "imkansız değil", azıcık bilgiyle olur:
Evet MCedit ile yapabilirsin.
Taşımak istediğiniz yapıyı seçin.(Nasıl seçeceğinizi biliyorsunuzdur. Not: Yükseklik olarak seçmeyi de unutmayın.)
Ondan sonra ctrl+c yapıp sağ üsteki save e tıklayın ve o yapıyı kaydedin.
Ve o yapıyı seçtiğiniz map e eklemek içinde İmport a basın ve kaydettiğiniz yapıyı açın ve yerleştirin.
Hazır.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında "imkansız değil", azıcık bilgiyle olur.
Evet MCedit ile yapabilirsin.
Taşımak istediğiniz yapıyı seçin.(Nasıl seçeceğinizi biliyorsunuzdur. Not: Yükseklik olarak seçmeyi de unutmayın.)
Ondan sonra ctrl+c yapıp sağ üsteki save e tıklayın ve o yapıyı kaydedin.
Ve o yapıyı seçtiğiniz map e eklemek içinde İmport a basın ve kaydettiğiniz yapıyı açın ve yerleştirin.

Hazır.

denicem inşallah olur, olursa +rep

R

Reloven

Ziyaretçi
MC Edit Profesyonellik İster Öyle herkes Tutturamaz Ve Beceremed Daha Kolay Yöntemi Var Tertemiz Bi Sv Aç MultiWorld Pluginini Yükle Ve İstedigin Şeyleri Maplar Arası //copy //paste Komutlarıyla Taşı Hem Böylelikle Nereye Ne Koydugunu Görebilirsin Mc Edit'te Tekrar Düzeltmek İçin Tekrardan Yapman Lazım...

erkerkiii

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yparsin o yapiti diğer World e eklersin ama tutturman lazim zor is

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Arkadaşlar "tutturmakta" bir şey yok gayet basit. Sağ-Sol tuşarıyla veya Mouse u kullanarak yapıyı taşıyabilirsin.

TrollMiav

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu kadar uğraşacağına git bi hacker bul o yardım etsin.(Not:Bu sadece Şakaydı.)

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu kadar uğraşacağına git bi hacker bul o yardım etsin.(Not:Bu sadece Şakaydı.)

Kardeş ben zaten hacker'im ama sadece mc editte yeniyim dedim az çok kendim bişi öğrendim ben bir şeyi asla sağda solda öğrenmem her şeyi az çok olan ingilizcemle yapıyorum. Mesela bu işlere cs plugin editlemek ile başladım ve şimdi birden fazla server klasörüm Var artık rahat ca plugin editleme vs işler yapabiliyorum ama şu ana kadar sadece 1 kez MC Edit kullanmışlığım vardır. Onda da kendi kendime öğrendim ezberlemedim ama bir yerde istediğim şekilde blok oluşturabilirim yani 1 kez tek açığım için tam bilmiyorum :D aslında tedirgindim ya olmazsa diye ama sağolun yinede

MC Edit Profesyonellik İster Öyle herkes Tutturamaz Ve Beceremed Daha Kolay Yöntemi Var Tertemiz Bi Sv Aç MultiWorld Pluginini Yükle Ve İstedigin Şeyleri Maplar Arası //copy //paste Komutlarıyla Taşı Hem Böylelikle Nereye Ne Koydugunu Görebilirsin Mc Edit'te Tekrar Düzeltmek İçin Tekrardan Yapman Lazım...

Sanada teşekkür ederim bu fikrin güzelmiş.
Birde beyler kendi editlediğim oturma plugini vardır tamamen kendi editim oturup kalkınca mesajlar filan veriyor. Koltukta tabela yerleştirmeden de otura bilir siniz. isterseniz verebilirim.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Son versiyonlar da çalışıyor mu? Veya fazladan bir plugine ihtiyaç var mı? Atarsan mutlu oluruz. :D

TheCheSt

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu mcedit neymiş nasıl birşeymiş bir bakam:inek:

MythSlaughter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Online serverde oynayabilirsinn multiworld adlı plugin ile birden fazla dünyayı açablirsin /world 2 yazarsan 2. dünyaya gider /new eorld yaparsan yeni dunya yaratır kendi dunyanı bunun ismi ile değiştirir açarsın işte plugin linki http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/multiworld-v-2-0/[DOUBLEPOST=1371982438,1371982012][/DOUBLEPOST]
Kardeş ben zaten hacker'im ama sadece mc editte yeniyim dedim az çok kendim bişi öğrendim ben bir şeyi asla sağda solda öğrenmem her şeyi az çok olan ingilizcemle yapıyorum. Mesela bu işlere cs plugin editlemek ile başladım ve şimdi birden fazla server klasörüm Var artık rahat ca plugin editleme vs işler yapabiliyorum ama şu ana kadar sadece 1 kez MC Edit kullanmışlığım vardır. Onda da kendi kendime öğrendim ezberlemedim ama bir yerde istediğim şekilde blok oluşturabilirim yani 1 kez tek açığım için tam bilmiyorum :sırıtmak: aslında tedirgindim ya olmazsa diye ama sağolun yinede

Sanada teşekkür ederim bu fikrin güzelmiş.
Birde beyler kendi editlediğim oturma plugini vardır tamamen kendi editim oturup kalkınca mesajlar filan veriyor. Koltukta tabela yerleştirmeden de otura bilir siniz. isterseniz verebilirim.

arkadaşım ben hackerim demekle hacker olunmaz site hacklemeklede olunmaz ben birçok şey biliyorum ama ben hackerim demiyorum sen teknik olarak LAMER oluyorsun eğer kod bilgin yoksa sen hacker değilsin! insanlerı kandırma ve yalan söylediğin çok belli oluyor[DOUBLEPOST=1371982685][/DOUBLEPOST]LAMERİN ne olduğunuda açıklayayım hacker arkadaşımızın hacklerle ilgili çok işi olabilir

LAMER’ler ise özellikle büyük yazdım ki küçüklüklerini görün diye. Genellikle diyorum fakat bu genelliklenin içine siz çok büyük bir çoğunluğu alın. Eline geçirdiği birçok yöntem ve program ile sistemlere zarar vermeye çalışan hacker özentileridirler. Yarısından fazlası çocuk yaştadır ya da daha yetişememiştir. Tek amaçları zarar vermektir. Bunun dışında özel bir felsefeleri yoktur. Felsefe diyorum da daha felsefenin dahi ne olduğundan haberleri yoktur.Artık siz anlayın sevgili acemiler gurubu üyelerim.[DOUBLEPOST=1371982849][/DOUBLEPOST]LAMER OLMAMAK İÇİN:
Lamer: Hackle ilgili hiçbir bilgisi olmayan baskasinin sifresini deiştirmekten başka bir şey bilmeyen ''Görürsün lan IP aldım Hacklicem seni'' diyip en ufak zarar vermeyi bilmeyen,Kendini hacker sanan,hacki artislik için kullanan bir kullanıcı tipidir.

1-Öncelikle Elinizde Sağlam Bir hack Yöntemi Yoksa kimseye ben hackerim demeyin.2-Zaten Kimseye Ben Hackerım Demiceksiniz!3-İndex basarken asla Hacked By İsim-soyisim yazmayın isim olabilir ama soyad resmen gel beni yakala dmek olur!4-IP bulmayı ezberlemeniz gerek netstat -n kodunu izminizden daha iyi bilceksiniz!5-Google'ı Bir Arama Motoru olarak değil bir dost ve bir hack yöntemi olarak görceksiniz6-Virüssüz Hack Olmaz lafını unutun7-Programla Hack olmas lafınıda unutun8-Virüssüz hack olur ancak anti-virüsler hacki desteklemedi icin genellikle uyarı verir9-Her Gün Cookieleri Temizleyin10-Oyun Datalarıyla oynamaktan kaçınmayın(kopyası aldıktan sonra)11-Okulda Bi oyunda 2-3 kişi sifresini sölerse ve değiştirirseniz niye değiştirdin diye sorarlarsa olum ben hackerim demeyin eğer orda bi hacker varsa rezil eder sizi!12-Sosyal Güvenlik Bölümünü Bi Gözden geçirin

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tmm kardeş sakin zaten kimsenin onun hacker olduğuna inandığını sanmıyorum. Zaten en basitinden C, C++ gibi hem temel hem de kapsamlı programlama dillerini bilmek gerekir. İşletim Sistemlerinin güvenlik açıklarını birmek falan hepsini söylemeye gerek yok.

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Online serverde oynayabilirsinn multiworld adlı plugin ile birden fazla dünyayı açablirsin /world 2 yazarsan 2. dünyaya gider /new eorld yaparsan yeni dunya yaratır kendi dunyanı bunun ismi ile değiştirir açarsın işte plugin linki http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/multiworld-v-2-0/

arkadaşım ben hackerim demekle hacker olunmaz site hacklemeklede olunmaz ben birçok şey biliyorum ama ben hackerim demiyorum sen teknik olarak LAMER oluyorsun eğer kod bilgin yoksa sen hacker değilsin! insanlerı kandırma ve yalan söylediğin çok belli oluyor.
LAMERİN ne olduğunuda açıklayayım hacker arkadaşımızın hacklerle ilgili çok işi olabilir

LAMER’ler ise özellikle büyük yazdım ki küçüklüklerini görün diye. Genellikle diyorum fakat bu genelliklenin içine siz çok büyük bir çoğunluğu alın. Eline geçirdiği birçok yöntem ve program ile sistemlere zarar vermeye çalışan hacker özentileridirler. Yarısından fazlası çocuk yaştadır ya da daha yetişememiştir. Tek amaçları zarar vermektir. Bunun dışında özel bir felsefeleri yoktur. Felsefe diyorum da daha felsefenin dahi ne olduğundan haberleri yoktur.Artık siz anlayın sevgili acemiler gurubu üyelerim.
LAMER OLMAMAK İÇİN:
Lamer: Hackle ilgili hiçbir bilgisi olmayan baskasinin sifresini deiştirmekten başka bir şey bilmeyen ''Görürsün lan IP aldım Hacklicem seni'' diyip en ufak zarar vermeyi bilmeyen,Kendini hacker sanan,hacki artislik için kullanan bir kullanıcı tipidir.

1-Öncelikle Elinizde Sağlam Bir hack Yöntemi Yoksa kimseye ben hackerim demeyin.2-Zaten Kimseye Ben Hackerım Demiceksiniz!3-İndex basarken asla Hacked By İsim-soyisim yazmayın isim olabilir ama soyad resmen gel beni yakala dmek olur!4-IP bulmayı ezberlemeniz gerek netstat -n kodunu izminizden daha iyi bilceksiniz!5-Google'ı Bir Arama Motoru olarak değil bir dost ve bir hack yöntemi olarak görceksiniz6-Virüssüz Hack Olmaz lafını unutun7-Programla Hack olmas lafınıda unutun8-Virüssüz hack olur ancak anti-virüsler hacki desteklemedi icin genellikle uyarı verir9-Her Gün Cookieleri Temizleyin10-Oyun Datalarıyla oynamaktan kaçınmayın(kopyası aldıktan sonra)11-Okulda Bi oyunda 2-3 kişi sifresini sölerse ve değiştirirseniz niye değiştirdin diye sorarlarsa olum ben hackerim demeyin eğer orda bi hacker varsa rezil eder sizi!12-Sosyal Güvenlik Bölümünü Bi Gözden geçirin

kardeşim ben sana hiç site çökerttim, başkalarına adımı verdim, kod bilmiyorum ve web sayfası veya program düşmanıyım diye bir şey dedimmi? Ha hackerlik senin dediğin gibi illa bi hesap çalma ve ya site çökertmekten ibaret değil bu konuda katılıyorum ama sen c++ veya javascript dili ile program yazdınmı veya yazmaya çalıştınmı? mesela benim yarım kalmış bir projem var ama bunu kimseye söyleyemem diğer hacker arkadaşlar çarpabilir :sırıtmak: ha bide ben kimsenin pc'sinde virüs olsun istemem ben tek başıma deneye deneye nasıl ne niçin kullanılır tek öğrendim bilmediğim şeylerde %100 vardır yok demiyorum. Ha bide dediğin gibi netstat -n yi ilk kez senden öğrendim. site çökertcek olsam cmd kullanırım programa gerek yok!! DDos kodlarının bazılarını biliyorum belki bu özellikler beni tam hacker değilde hacker olma yolunda yapabilir belki yapmaz ama ben kendi çapımda bir hackerim. Benim projemin yarıda kalma sebebim abimin leptobumu 2 kez yere çarpmasından ve beni tamir etmeye çalışırken görüp 3 kez daha çarpmasından dolayı yapamadım. bilgisayarımın gözlerimin önünde parçalanması beni ******* fikrine kadar sürüklemişti. Çünkü yazdığım birden fazla kod, editlediğim 50 den fazla cs ve minecraft plugini, yaptığım maplar(cs ve minecraft) zar zor topladığım cs ve minecraft mod ve pluginleri bunların hepsinin yok olması beni bitirmişti.

Ha bide ben birinin şifresini patlatacak olsam msn adresinin ilk 3 harfini görmem yeter gerisini tahminim ile bulabilirim. ama benim aklımdan geçen bu değil. Ben lamer de değilim birine kin tutucak olsam ne bundan haberi olur nede onun tüm hesapları elinde olur. Kardeşim benim bunu yazmamda sana karşı bir sinirim yok sende insansın bende sonuçta kin tutmak gerçekten saçma ama lütfen beni yanlış anlama. :) :sırıtmak:

Hm heykır kardeş bu konuda sadece senin "ben zaten hackerim" cümlen dikkatımı çekti.Zorunda değilsinde sizin dilinizde "hacklediğin" bizim size bakış açımızda heyklediğin sitelerden 3-5 tane atarmısın bizde aydınlanalım.

Kardeşim hacker olmak site veya şifre patlatmaktan ibaret değildir.

ve sana gelelim.
Son versiyonlar da çalışıyor mu? Veya fazladan bir plugine ihtiyaç var mı? Atarsan mutlu oluruz. :sırıtmak:
evet 1.5.2 de çalışıyor ve fazladan plugine gerek yok permission istiyor ama onu kaparım sıkıntı değil. dolayısıyla leptobum parçalanmasından dolayı hepsi gitti ama 2 dkka da indirip editleyim mediafireye atarım birde mesajlar (oturdun,kalktın vs ) nasıl ve ne renk olsun söylersen sevinirim ona göre editlerim. :sırıtmak:
birde yan yana en fazla kaç koltuk koyulsun?(tavsiyem 900 :D)

hatta hemen sıralayayım:

Tabela olmadan otursunmu? : Evet/Hayır
Yan yana en fazla kaçtane koyulsun? : 1/ 10000 arası
Eğilmeden otursunmu? : Evet/Hayır
En fazla kaç blok öteden otursun? : 1/10000 arası

hemen ayak üstü hazırladım atıyorum 2 tane biri olmazsa diğerini kullan :D[DOUBLEPOST=1372099863,1372098760][/DOUBLEPOST]alın herkes kullanabilir.

Ekli dosyalar

• 1.rar
    17.3 KB · Görüntüleme: 145
  • 2.rar
    17.6 KB · Görüntüleme: 133

MythSlaughter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim ben sana hiç site çökerttim, başkalarına adımı verdim, kod bilmiyorum ve web sayfası veya program düşmanıyım diye bir şey dedimmi? Ha hackerlik senin dediğin gibi illa bi hesap çalma ve ya site çökertmekten ibaret değil bu konuda katılıyorum ama sen c++ veya javascript dili ile program yazdınmı veya yazmaya çalıştınmı? mesela benim yarım kalmış bir projem var ama bunu kimseye söyleyemem diğer hacker arkadaşlar çarpabilir :sırıtmak: ha bide ben kimsenin pc'sinde virüs olsun istemem ben tek başıma deneye deneye nasıl ne niçin kullanılır tek öğrendim bilmediğim şeylerde %100 vardır yok demiyorum. Ha bide dediğin gibi netstat -n yi ilk kez senden öğrendim. site çökertcek olsam cmd kullanırım programa gerek yok!! DDos kodlarının bazılarını biliyorum belki bu özellikler beni tam hacker değilde hacker olma yolunda yapabilir belki yapmaz ama ben kendi çapımda bir hackerim. Benim projemin yarıda kalma sebebim abimin leptobumu 2 kez yere çarpmasından ve beni tamir etmeye çalışırken görüp 3 kez daha çarpmasından dolayı yapamadım. bilgisayarımın gözlerimin önünde parçalanması beni ******* fikrine kadar sürüklemişti. Çünkü yazdığım birden fazla kod, editlediğim 50 den fazla cs ve minecraft plugini, yaptığım maplar(cs ve minecraft) zar zor topladığım cs ve minecraft mod ve pluginleri bunların hepsinin yok olması beni bitirmişti.

Ha bide ben birinin şifresini patlatacak olsam msn adresinin ilk 3 harfini görmem yeter gerisini tahminim ile bulabilirim. ama benim aklımdan geçen bu değil. Ben lamer de değilim birine kin tutucak olsam ne bundan haberi olur nede onun tüm hesapları elinde olur. Kardeşim benim bunu yazmamda sana karşı bir sinirim yok sende insansın bende sonuçta kin tutmak gerçekten saçma ama lütfen beni yanlış anlama. :) :sırıtmak:

Kardeşim hacker olmak site veya şifre patlatmaktan ibaret değildir.

ve sana gelelim.
evet 1.5.2 de çalışıyor ve fazladan plugine gerek yok permission istiyor ama onu kaparım sıkıntı değil. dolayısıyla leptobum parçalanmasından dolayı hepsi gitti ama 2 dkka da indirip editleyim mediafireye atarım birde mesajlar (oturdun,kalktın vs ) nasıl ve ne renk olsun söylersen sevinirim ona göre editlerim. :sırıtmak:
birde yan yana en fazla kaç koltuk koyulsun?(tavsiyem 900 :sırıtmak:)

hatta hemen sıralayayım:

Tabela olmadan otursunmu? : Evet/Hayır
Yan yana en fazla kaçtane koyulsun? : 1/ 10000 arası
Eğilmeden otursunmu? : Evet/Hayır
En fazla kaç blok öteden otursun? : 1/10000 arası

hemen ayak üstü hazırladım atıyorum 2 tane biri olmazsa diğerini kullan :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1372099863,1372098760][/DOUBLEPOST]alın herkes kullanabilir.
C++ ve visual dayanaklı kenki keylogger vs yazıyorum RAT programları yazıyorum herkezin zararınıda düşünmüyorum ve kendi antilogger lerim var bunu bilen bunların yazılmasının ne kadar zor olduğunu bilir. java yı tam bilmesemde c++ yonga dillerinin hepsini nerdeyse biliyorum sen benle niye çekişiyon onu anlamadım :) bu arada cdm den site çökertmen imkansız cahilliğin buradan anlaşılıyor kardeş. site çökertmen için Dos/DDos yapabilirson yada acunetix (en kötü) site açıklarını kontrol edebilitin cdm den herhangi b ir siteye saldıramayacağını çoğu kişi bilir senin demen ''senin ip ni aldım bilgisayarını mahvetçem'' demen gibi heralde LAMER açıklamamı tam okuyamamıssın ip den bir bilgisayara saldırılabilir ama şu yapılır aç/kapat reset at vs. buna saldırı diyorsan senin hacker liğini kınıyorum bilgisayar bilginide . bide ddos kodla olmaz arkadaşım ddos 10-15 kişi ile yapılan siteye saldırılan veri tabanına fireball aşılarark çok yüklenilen bir saldırı çeşitidir arkadaşım senin dediğin bununla uyuyormu HACKERLİK VE BİLGİSAYAR HAKKINDA BİRŞEY BİLMİYORSUN sadece cs ve minecraft editliyorsun bunu yapan hackermi oluyor benim küçük 7 yaşında kardeşimdi hacker oluyor o zaman?