Mavi-Cüce | Spawn

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eleştrilerim sizin içinde aynı olacak. Sheader mod yüzünden güzel gözüküyor. Böyle bir spawn yapması Pek zor değil. Tasarıma 4/10 veriyorum. Açıkcası ben sevmedim.

AlphaCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servere Gelsene Yakında VPS alıncak[DOUBLEPOST=1377277740,1377277693][/DOUBLEPOST]AlphaCraft Serverine Gelsene Mimar Ariyolardardıç

Shadowsteve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

işin açığı ben katılmıyorum çünkü en azından Türkiye de böyle bir spawn yapıcak kişi çok sayıda değil kendim shader sız haliyle de gördüm ve gördügüm en iyi spawnlardan biri olduğunu söylüyorum , tamam belki bir mimar değilim yada bu işte önde gelenlerden değilim fakat ciddi manada bir hayalgücü ve yaratıcılık var .

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
işin açığı ben katılmıyorum çünkü en azından Türkiye de böyle bir spawn yapıcak kişi çok sayıda değil kendim shader sız haliyle de gördüm ve gördügüm en iyi spawnlardan biri olduğunu söylüyorum , tamam belki bir mimar değilim yada bu işte önde gelenlerden değilim fakat ciddi manada bir hayalgücü ve yaratıcılık var .
world edit çalışmaları yerine orjinal elle yapılan çalişmalar daha çok ilgi görüyor herkezin fikri farklıdır bana göre çokda iyi yapı sayılmaz. Daha iyilerini yapabilecek kapasitedelerdir mimarlar...

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sorular falan bana teknoloji tasarım dersini hatırlattı :)

Shadowsteve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
world edit çalışmaları yerine orjinal elle yapılan çalişmalar daha çok ilgi görüyor herkezin fikri farklıdır bana göre çokda iyi yapı sayılmaz. Daha iyilerini yapabilecek kapasitedelerdir mimarlar...
Bunun boyutu bir ev kadar degil yada onlarca kisilik takimlada yapilmadi bu büyüklükte bisey aylarca surer ve onlarda iddia etmio biz bunu süper yaptik die adamlar zeckine yapti

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzel :)

Teşekkürler!

hoş bir çalışma,sizin gibi türk mimarları görünce seviniyorum,en yakın zamanda umarım ByNovem,saicon,Æmmit bir gazamo mimar takımı olular :)

Teşekkürler ve umarım!

Koy Linki Yav herkes Istiyor Mimarım .

Linkli olacak güzel bir proje hazırlanıyor. Bu mimariyi kaybettik sanirim.

Gordugum en iyi spawn.!!

güzel tebrik ederim :)
Çok güzel Helal olsun
+1

Acayip güzel olmuş tebrik ederim.

Çok teşekkürler!