Market Item Frame Sorunu

RobinLee21

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi Serverimde Markete Wg Attım Hatta Flag Bile Ayarladım Fakat Oyuncular Felan Item Frameyi Kırabiliyorlar :( Bunu Nasıl Çözebilirim? Şimdiden Teşekkürler.

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı Serverlerde Olmaktadir Sık Sık Rastlanmaz Sorun ClearLagg Dan Kaynaklanabilir. Ancak clearlagg Olmasa Bile devam da edebilir.
Bazı Minecraft Forumlarında Sorun Ramdan Kaynaklı Oldugu Söylenir Mesela 2 cb ise 20 itemframe vs.. Ama Bu Sorun Sık Sık Rastlanmaz .

Son düzenleme:

RobinLee21

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı Serverlerde Olmaktadir Sık Sık Rastlanmaz Sorun ClearLagg Dan Kaynaklanabilir. Ancak clearlagg Olmasa Bile devam da edebilir.
Bazı Minecraft Forumlarında Sorun Ramdan Kaynaklı Oldugu Söylenir Mesela 2 cb ise 20 itemframe vs.. Ama Bu Sorun Sık Sık Rastlanmaz .
Server 4 GB Ram ClearLagg Var Ondan'mı Kaynaklanıyor Yani Hemen Bi Confige Göz Atıyım ^^

-- ClearLagg'a Baktımda Pek bir şey Bulamadım.. Zaten O Silmiyor Item Frameyi Configi Kontrol Ettim

MegaPlay

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pluginle çözülebiliyor ama gereksiz plugin kullanmaya gerek yok.
Worldguard ile yapılıyordu ama tam bilmiyorum.Bi araştırıyorum.

Maalesef bulamadım Worldguard komutunu.
Mecbur Plugin ekleyeceksin.
Ama bulursam haber veririm
Geçici olarak plugin ekle bence.
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/frameprotect/

Son düzenleme:

Oquzpaul

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server 4 GB Ram ClearLagg Var Ondan'mı Kaynaklanıyor Yani Hemen Bi Confige Göz Atıyım ^^

-- ClearLagg'a Baktımda Pek bir şey Bulamadım.. Zaten O Silmiyor Item Frameyi Configi Kontrol Ettim

Kendi Serverimde ClearLagg Siliyordu Sorunuda Config'de Ekliymiş . Olabilirde Config'de varsa silmekte.[DOUBLEPOST=1388925008,1388924763][/DOUBLEPOST]

FrameProtect İndirmeni Tavsiye Ederim.

MegaPlay

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi Serverimde ClearLagg Siliyordu Sorunuda Config'de Ekliymiş . Olabilirde Config'de varsa silmekte.[DOUBLEPOST=1388925008,1388924763][/DOUBLEPOST]

FrameProtect İndirmeni Tavsiye Ederim.
Ben de zaten aynı plugini söyledim ? :S