Makaslar Hakkında Bilinmeyen 3 Şey

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni videolar çek herkesin bildiği şeyleri çekme.
yoksa kötü yorumlar alırsınız.

R

Reloven

Ziyaretçi
Müsliman > Allah Rızası İçin Birdaha Video Çekme.
Hristiyan > Tanrı Aşkına Birdaha Video Çekme.
Hinduizm > İnek Rızası İçin Birdaha Video Çekme.
Ateist > Birdaha Video Çekme.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Durmak yok video çekmeye devam et ama bu tür videolardan değil

DeathLightt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Müsliman > Allah Rızası İçin Birdaha Video Çekme.
Hristiyan > Tanrı Aşkına Birdaha Video Çekme.
Hinduizm > İnek Rızası İçin Birdaha Video Çekme.
Ateist > Birdaha Video Çekme.
Öncelikle dinler hakkında çok yanlış bilgin var.
Allah arapçada tanrı anlamına geliyor yanlış görmediysem. Yani Allah kelimesinin "Müsliman"'lık ile bir alakası yok. İkincisi "Müsliman" değil "Müslüman". Üçüncüsü, hinduizm de ineklere tapılmıyor, inekler sadece bereket getirildiğine inanılan bir canlı bunun için onlara zarar vermiyorlar.

Videoyla ilgili düşüncem de. Videoyu yana doğru çekme kötü durmuş. Video düzenlemelerin daha iyi olabilirdi. Bence sesin oturana kadar video çekmek senin zararına olur bu yüzden yazılar ile bilgi verebilirsin şimdilik.

R

Reloven

Ziyaretçi
Öncelikle dinler hakkında çok yanlış bilgin var.
Allah arapçada tanrı anlamına geliyor yanlış görmediysem. Yani Allah kelimesinin "Müsliman"'lık ile bir alakası yok. İkincisi "Müsliman" değil "Müslüman". Üçüncüsü, hinduizm de ineklere tapılmıyor, inekler sadece bereket getirildiğine inanılan bir canlı bunun için onlara zarar vermiyorlar.

Videoyla ilgili düşüncem de. Videoyu yana doğru çekme kötü durmuş. Video düzenlemelerin daha iyi olabilirdi. Bence sesin oturana kadar video çekmek senin zararına olur bu yüzden yazılar ile bilgi verebilirsin şimdilik.
Bro Dinleri Banamı Öğretiyorsun ? 3 Yıl Arapça Ve Hafızlık Öğrenimi Görmüş Birisine Tartışmayalım İstersen Burada Anlatmak İstedigim Açık Ve Net Yapmış Oldugum Yazım Yanlısları bir şey İfade Etmez.

DeathLightt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bro Dinleri Banamı Öğretiyorsun ? 3 Yıl Arapça Ve Hafızlık Öğrenimi Görmüş Birisine Tartışmayalım İstersen Burada Anlatmak İstedigim Açık Ve Net Yapmış Oldugum Yazım Yanlısları bir şey İfade Etmez.
Üç yıl arapça eğitimi alman beni ilgilendirmez. Ben senin yaptığın bir sürü şeyi yapmayarak öğrendim bunları. Bu arada din eğitimi sadece Kuran ile bitmiyor. Bunun İncili var Tevratı var. Tek müslümanlık bir din değildir Dünya üzerinde bir sürü din vardır. Sana sadece müslümanlığı anlatmıyorum yani. Sen müslümanlığı çok iyi biliyorsundur, bende 4-5 dini yeterince bilgi ile biliyorumdur.