M000_2 Plugin Paketi V1.0

MythSlaughter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar yeni bir server plugin paketi yaptım içinde toplam 80 adet plugin var groupmanager ayarlı essentials ayarlı büyük bir kolaylık olacak sizin için.Yeni versyonlarla karşınıza çıkacağım bu benim ilk versyonum ve biraz amatörce ama yinede biraz tanıtayım istedim işte içinde olan bazı pluginler:

Essentials:Sunucuların temel taşıdır. Temel olan araç gereçlerin hepsini barındırır. Yaklaşık 10-20 plugine değerdir. Core: Spawn, AntiBuild, Protect, Essentials i barındırır. Anti Build'i silmeniz gerekebilir.

Authme Reloaded:Oyuncuların /login ve /register komutlarını kullanara kayıt olmalarını ve giriş yapmalarını sağlar. Normal AuthMe ye ek olarak Reload atıldığında login gerektirmez.

Lockette:Sandıkların ve kapıların basitçe tabela aracılığı ile kilitlenmesini sağlar.

PermissionsEx:Oyuncu grupları oluşturmanızı ve onlara yetkiler vermenizi sağlar.

WorldEdit:Komutlar ile yapıları daha hızlı yapmanızı sağlar. Schematicleri oyuna aktarmanızı sağlar ve bir sürü Mimar desteği mevcuttur. Türkçe Anlatım burada!

WorldGuard:Alanların korunmasını ve özellikler eklenmesini sağlar. WorldEdit gerektirir!

Vault:Bir plugin kitaplığıdır, yani birçok pluginin yapımında görev aldığı için çalışmasını sağlar. Kendi başına bir gerekliliği yoktur ancak birçok plugin Vault'suz çalışmaz.

ChestShop:Server marketinizi oluşturmanızı sağlamakla beraber oyuncuların kendi pazarlarını kurabilmelerine olanak sağlar. iConomy gerektirir.iConomy:Sunucunuza renkli bir ekonomi katar.

Factions:Kabile sistemini getirir. Oyuncular kendi kabilelerini kurabilir.Citizens 2:Sunucunuza sanal karakterler yani NPC ler oluşturmanızı sağlar. Özellikli NPC'ler için wiki'yi ziyaret edin.

EpicBoss:Sunucunuzda istediğiniz özelliği barındıran özel yaratıklar yapmanızı ve onlardan özel itemler düşmesini sağlamanıza yarar.

SimpleRegionMarket:Arsalarınızı satışa koymanız için bir plugindir. Otomatik kiralama sistemide mevcuttur.

MobBountyReloaded:Canavarlardan para kazanılabilmesini sağlayan bir plugindir.

AutoMessage:Otomatik duyuru tarzı yazılar geçirmenizi sağlayan bir plugindir.

AntiBot:Sunucunuza botların girişini bir nebze engeller.CraftBook: Lift, Gate, Boru, Havai Fişek gibi birçok mod benzeri şeylerin bukkite ayarlanmış pluginidir.

Tamam bunlar var ama biz bazı şeyleri bilmiyoruz mesela wg we vs. onuda düşündüm buyrun video linkleri attım (videolar kendimin değil)

Groupmanager kullanımı:

we (World Edit) kulanımı:

wg (World Guard) kullanımı:

Bitmedi serverin başlangıç yazısınıda size özel düzenleyeyim dedim Serverin açılış ekranında şöyle bir yazı gözükecektir

özelden mesaj ile istediğiniz yazıyı söyleyin onuda yaparım

İşte indirme linkleri (indirmek için tıkla);
http://s3.dosya.tc/server4/DiYici/m000_2_Plugin_Paketi.rar.html

Sorun/Soru/Önerileriniz için skype: M000_2

batuhanxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
skype eklicemde hangisi siziniz büsürü var

batuhanxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Herkeze Bu plugini Tavsiye Ederim...Yardım Ediyor..Teşekürler.

kramnik

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
galiba 1.5.1 için deyil çünki servera giremiyom

Fooble

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Crash hatasi aliyorum versiyonda 1.5.1 anlamadim gitti