Lütfen Yardım Edin Korkuyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar World of Keralis adlı bir mapı geziyordum alışveriş merkezi vardı orda creeper arms diye biyere girmiştim hedef tahtası vardı okumu almıştım ve aniden kuheauvgggg gibisinden tuhaf sesler duymaya başladım ve oyunu kapattım herobrinedan korkuyorum o değildir değil mi ? :cry:

graffitimaking

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
değildir tabikide herobrine kaldırıldı bu sesin sebebi yakınında bir yerde mağara var demek

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
evet oyuna cave dosyasıyla giriyo korkuyorsan dosyayı silebilirsin

mirac5561

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Off HeroBrine nin neresinden korkuyon ? Bi Kaç Kere Değil 30 - 40 kere savaştım onla survival modda hep yendim . o bir mob ondan korkuyosan yaş küçüktür .. Neyse Çözüm : 1 Yıl Mc oynama .

İyi Akşamlar

ForeverLove

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kuheauvgggg gibi bir sesten bahsediyorsan büyük ihtimal örümcektir (bu teşhisi nerden koyduğumu bilemiyorum aklıma ilk o geldi :D ):D Korkmana gerek yok aslında çok şirin yaratıklar düz duvara falanda tırmanırlar üstüne atlarlar ne bilim bence gayet şirin hayvan :D

Akuena07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hiiiiiç gerek yok önce seni mantıklı düşünmeye davet ediyorum günümüz teknolojinsinde nasıl bir yapay zeka bu kadar çakal olabilir o bir yana herobrine alfadada pasif bir mob idi herobrineyi ilk görenler gözleri yüzünden korkmayın ondan sonuçta beyaz falan dedi bu arada ambiences dediğimiz bi dosya sayesinde karanlık bir boşlukda tren sesi şeytan kükremesi sesleri oluyo mesela ben en son survival yaptığımda öyle bir mağara vardı ki her girdiğimde bir kükreme bir tren sesi falan filan alıştım yani sorun yok diyim sana :D

ForeverLove

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
He evet o dosyadaki sesleri değiştirebiliyorsun çok eğlenceli oluyo :D

Finlaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birde O Sesler tam sen sakinleşince gelir.Bazıları var çılgın vampir sesi :D

IxSeLMaNxI

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim 13 Yaşındayim Ben Bile Korkmuyorum :) Allah Sana AkiL Fikir Versin Ne Diyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...