LoL - Güncelleme Yaparken Takıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Allah oynama şu oyunu diye sana işaret yollamış.. Daha ne istiyorsun..

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Allah oynama şu oyunu diye sana işaret yollamış.. Daha ne istiyorsun..
yok ya guncelesin oyunu yoksa dotaya falan gelir bunlar Allah korusun.

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi[DOUBLEPOST=1412086231,1412052322][/DOUBLEPOST]
olm master oynaması en kolay hero
En kolay hero diye bir şey yoktur. Bunun la birlikte en zor hero diye birşeyde yoktur. Kendi item buildini yaparsın ve heronun zorluğunu kendin belirlersin.

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir sorun yok, 0kbps demesine rağmen arka planda indirmeye devam ediyor. 0kbps olması itibariyle dosya boyutunu takip et. Yükseldiğini görüceksin.

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
yok ya guncelesin oyunu yoksa dotaya falan gelir bunlar Allah korusun
En kolay hero diye bir şey yoktur. Bunun la birlikte en zor hero diye birşeyde yoktur. Kendi item buildini yaparsın ve heronun zorluğunu kendin belirlersin.
Kolay hero yok mu? Dk , riki, sniper vs.

Zor hero yok mu? İnvoker, meepo vs.

Kolay ve zor hero vardır.. Oyuna yeni başlayan biri daha tek bir heroyu oynayamazken eline 5 tane meepo verilmez.. Prolaştıkca her hero basit gelir..

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kolay hero yok mu? Dk , riki, sniper vs.
Zor hero yok mu? İnvoker, meepo vs.
Kolay ve zor hero vardır.. Oyuna yeni başlayan biri daha tek bir heroyu oynayamazken eline 5 tane meepo verilmez.. Prolaştıkca her hero basit gelir..

Açıklayayım...
Dota 2 ye başlama olayı bir çizgiyle devam eder. Yani kişi oyuna başladığı zaman oynayacağı yolu ( Carry, support, nuker) yada micro el çabukluğu getiren karakterleri belirleme aşamasına gelmemiştir
Oyunun mekaniği vardır.
Yeni başlayan ilk oyunun mekaniği 3 ay gibi bir süre sonra çözer.
Sonra kendi yolunu çizer.
Örnek ben yolumu çizmiş bir dotacı olarak takımlarda Hard carry görevini öncelik olarak alırım. Uzmanlaştığım bir hero vardır övünmek için söylemiyorum " Anti - Mage " bu heroyu 1500 kere oynayarak artık bu heronun hero olmadığını bambaşka bir şey olduğunu anladım.
Ama hala Gyrocopteri carry olarak oynayamıyorum. LH mantığı çok karışık geliyor. Bu bana zor gelir ama aslında heronun zor olmasından değil benim mantığıma uymamasıdır.
Meepo yu çok iyi oynarım çok kolay bir hero olarak düşünürüm çünkü aslında heronun kolay olmasında değil benim micro skillerimin iyi olmasındadır olay.
Riki oynayamam çünkü oynayış tarzı biraz zor gelir bana ama aslında sorun heronun zor olması değil benim mantığıma uymamasıdır.
İnvoker hiç oynayamam sorun heronun zor olmasında değil benim el çabukluğumun olmayışı.
TABİ PUBLİC OLARAK BİLENEN KOLAY HEROLAR SPİRİT BREAKER RİKİ SNİPER GİBİ HEROLARDIR. Ama kişiden kişiye değişen birşeydir :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...