Logging In... Hatası Lütfen Yardım. [çözüldü]

Blackzone

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaslar ben minecraft premium degilim bildiginiz uzere premium olmayan mineshafter dan giriyorum ama bir sorunum var 1 gün hic vermiyo oteki gün bu hata geliyo

Logging in... de takılıp kalıyo yaklasık 2 bucuk saattir oyuna giremedim bu 1 - 2 günde bir oluyo mineshafter sitesinede girmiyo girmeye calısıyorum siteyede girmiyo cok uzun yaklasık 25 - 30 dk bekliyorum siteye giriyo ama ondan sonra Server list login girmeye calısıyorum ona bile 25-30 dk bekliyorum Java nın son surumunu simdi kurdum ama yinede aynı sildim tekrar yeniledim minecraft launcher girisini yine aynı bakım var desem 1 gün olur tmm ama bu 1 -2 günde bir tekrarlanıyo lütfen yardım arkadaslar...
Bi sey daha ekliyim Cok bekliyorum girmesi icin 30 dk filan Logging in... den sonra Try in gibi hata geliyo kayıtlı deilsiniz gibi

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Modemini kapat 2-3 dakika bekle ve yeniden aç.Modemin ısındıysa internetinde kasıcaktır.

Rioses

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Crackli minecraft veriyim ben sana bi dakika linkini bulmam lazım ilk önce bundan girebilirsin :)

Blackzone

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kurosa 3-4 kere yaptım olmadı rioses denicem kardesim 2 nizde saolun

Blackzone

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Rioses Saol kardesim girdi mineshafterdan girmiyo sadece.
Sorun Çözüldü.

KONU KİLİT.

SanaLc0cuK32

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu canlandırıyorum ama Rioses Allah razı olsun bendede aynı sorun vardı, dediğini yaptım oldu. Teşekkürler.

Rioses

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sorun değil kardeşim her türlü konuda yardımcı olmaya çalışırım :)

SanaLc0cuK32

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya şimdi benim bunlar geçti bitti fakat Minecraft SP ile başlattığımda java dosyası geç yükleniyor oyuna girmiyor done de kalıyor nabacağım?

Rioses

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Force Update yaptın mı ? Done hataları genelden ondan kaynaklanır anlattığından pek bir şey anlamış sayılmam ama "Force update" yap

Rioses

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Valla bilemiyorum kardeşim ya :D bende yeni başladım sayılır 2-3 ay oldu :D daha iyi bilen birilerine sorabilirsin :)