LiveMC rezilliği

||Berkay Atatürkçü||

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
LiveMC serverine kesinlikle girmeyin neden diye sorarsanız LiveMC ismi benden alındı + serverin buildinde emeklerim geçti pluginlerde emeklerim geçti fakat adam beni oyuncu yaptı ve ona sinirlendim bir yazdığına sanane dediğim için beni banladı ben hakkımı haram ettim lütfen servere girmeyin girmesseniz benden sevap kazanırsınız girmesseniz teşekkür ederim.

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 tane bina pl hiçbirşey yapmadın . geldim rehber istedin u rehber istedin bina istedin vip istedin sonra bug kullandın s. sonra burda laf soyluyosun yazık

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 tane bina pl hiçbirşey yapmadın . geldim rehber istedin u rehber istedin bina istedin vip istedin sonra bug kullandın s. sonra burda laf soyluyosun yazık
+ sananeiçin = yetkililere gel ev yapak diyemessin bug kullanamassın . livemc ismi domaini ile birlikte bana aittir

_GooDeR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşım böyle adamlar çok girmeyin böyle swlere benimde başıma geldi böyle şeyler ve bu yaptıkları çok ayıp

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hepinize yazık 1 şey bilmeden laf ediyosunuz. adam 2 yıllık ark em olabilir . ama ona baskasının hakıno yedirtmem

||Berkay Atatürkçü||

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
+ sananeiçin = yetkililere gel ev yapak diyemessin bug kullanamassın . livemc ismi domaini ile birlikte bana aittir
1 bina azmı dedigim gibi u rehberi sen vericem dedin vipi ben parayla alıcaktım bug kullanmadım + admin en yakın arkadaşım gm 0 al ev yapalım beraber dedim ss bile aldım zorlama işstersen bugda kullanmadım adminde şahidimdir. ismini çalanda bir insan olmaz livemc tamamen kendi buluşum ve durduk yere banlaman bence senin ayıbın.[DOUBLEPOST=1435235990,1435235653][/DOUBLEPOST]
arkadaşım böyle adamlar çok girmeyin böyle swlere benimde başıma geldi böyle şeyler ve bu yaptıkları çok ayıp
kesinlikle çok haklısın kardeşim.

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 bina azmı dedigim gibi u rehberi sen vericem dedin vipi ben parayla alıcaktım bug kullanmadım + admin en yakın arkadaşım gm 0 al ev yapalım beraber dedim ss bile aldım zorlama işstersen bugda kullanmadım adminde şahidimdir. ismini çalanda bir insan olmaz livemc tamamen kendi buluşum ve durduk yere banlaman bence senin ayıbın.[DOUBLEPOST=1435235990,1435235653][/DOUBLEPOST]
kesinlikle çok haklısın kardeşim.
admin şaidin deil sordum dediğin her şey yanlıs . ismi ben bulmama ramen diyosun ya benim die. benim ama al basına çal.umrumda deil bir sw açtım haksız yere batırdın yazık

||Berkay Atatürkçü||

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
admin şaidin deil sordum dediğin her şey yanlıs . ismi ben bulmama ramen diyosun ya benim die. benim ama al basına çal.umrumda deil bir sw açtım haksız yere batırdın yazık
İnsan olsaydın eğer hiçbirşey yapmazdım sadece oyun oynamak istedim haksız yere banladın.Hayatımda yapmadığım şeyleri yaptırdın sen düşün adminide kendine çekmişsindir biliyoruz insan olsan gerçeği söylerdin zaten.