LastWORLD - En farklı ve gelişmiş SURVIVAL sunucu projesi... #Desteklerinizi bekliyoruz...

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba sayın forum üyeleri,
Beni tanıyanlarınız aranızda vardır elbet. Beni tanıyan, tanımıyan herkese üstüne alınan tüm üyelere öncellikle Selamun Aleykum diyerek konuma başlıyayım,
Biz en farklı ve en gelişmiş SURVIVAL sunucu projesine başladık, inşallah sizlerin'de destekleri ve sizlerinde önerileriniz ile daha iyi olucağız.
Sunucumuz SURVIVAL olucaktır ve normal SURVIVAL sunucularından farklı ve daha gelişmiş yapmak istiyoruz.
Sizlerden tek isteğim, bizlere konunun altına önerileriniz ve görüşlerinizi belirtmek.

<=-{KALİTE}-=>
(+) Sunucumuz BatiHOST tarafından güvence altındadır.
(+) Sunucumuzda "LAG" gibi olumsuz olayların olmaması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. (En az şekilde eklenti sayımız olucaktır)
(+) Eklentilerimiz Türkçe olucaktır, oyuncuların kolaylığı için ve dahada Türkçeleştirmeye devam ediyor. Sunucuda inşallah her şey TÜRKÇE olucaktır. (Blok kırınca çıkan "WG" yazısıda dahil)
(+) Sunucumuz'un ekibi geliştiriliyor ve kalabalık bir hale getiriliyor. (Suanlık 6 kişidir, dahada çoğalacaktır)
(+) Sizlere inşallah kaliteli ve iyi performanslı bir sunucu hizmeti vericeğiz.
(+) Yetkililer'le kolayca iletişime geçmek için bazı sistemler yapılacaktır.

Sunucumuz'un haritaları yapılıyor, eklenti paketleri yapılıyor, sistemleri yapılıyor.
Sunucumuzdaki sistemlerden bahsetmek isterdim ama şuanlık bahsetmiyeceğim. Biraz tamamlıyalım %50'sini felan bitirince sizlere bahsedeceğim inşallah.

Sizlerden isteğim; Sunucumuza ekliyebilceğimiz veya sunucumuza ne eklersek daha kaliteli olabilir veya farklılık yaratabiliriz bunları lütfen bize bildirin.

Sizlerden gelen öneri ve görüşleri bu başlığın altına yazıcağım;
- Güvenli bölge sistemi (@bartuceylan teşekkürler)

<=-{SUNUCU ADRESİ}-=>
Açıldığı zaman eklenicektir.

Her türlü sunucumuzdaki gelişen güncellemelerden, gelişmelerden konu'da yorum olarak belirticeğiz.

Son düzenleme:

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yüklenme şeysini 2 saattir bekliyorum resim çıkacak diye NİCE TROLLİNG. :öl:

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu dışına çıkmıyalım lütfen, iyi forumlar.
Cidden konu içeriğini yazmayı unutmuşum:

Sunucu kesin güzel olacaktır senin önceki sunucuna girmiştim bayağı güzeldi. Onun dışında senin için güvenli bölge sistemi yapabilirim. Bu sistem oyuncuların oyunda durmasını ve o eşyaları almak için mücadele etmesini sağlayacak diye düşünüyorum. Denemediğim için neler olacağını bilmiyorum.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
=''Sıfırcı Greyder, post: 1732556, member: 10375565"]Konu dışına çıkmıyalım lütfen, iyi forumlar.
Şeytan Bloklar.(Bir Blok Kırınca %10 Şansla Hangii Bloğı Kırdıysan İtem Düşmez,Devil Block (Şeytan Blok)Çıksr.Öldürünce Olduğu Blok Düşer.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şeytan Bloklar.(Bir Blok Kırınca %10 Şansla Hangii Bloğı Kırdıysan İtem Düşmez,Devil Block (Şeytan Blok)Çıksr.Öldürünce Olduğu Blok Düşer.
Dediğinizi anlamış değilim, konu dışına çıkmıyalım.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konular karıştı :D

Edit: Skype'den neden eklediğini hala söylemedin :/.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[Bu cümle CemoTR Tarafında düzenledi.]

Moderatör tarafından düzenlendi:

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biftek Yediğimizde 4 Bar Açlık Azaltıyosa Bunu 2 Ye Düşürebilirsiniz Daha Hard Olur
Claim Plsi Eklemeyin Bence herkes Kendi Yerini Uzaklara Yapar Hem Daha İyi Olur
Warp Yapmaktan Çekinin
Spawn Beklentileri Karşılasın
Aklıma Gelen Yapılabilecek Şeyler Bunlar