Last Time Ago : The Return Of Fier

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar hepinize öncelikle merhabalar,
Beni cok tanimassiniz aslinda ancak iyi bir builder oldugumu belki serverlardan görmüşsünüzdür. Simdi konumuza gelelim. Uzun zaman önce yaşanan bir olaydan bahsediliyor oyunumuzun konusunda. Amaç intikam, şan veya şöhret değil bunu belirteyim. Amaç herkesin hakettigi yer ve adaletidir. Fier ise bir çiftçidir, babası bir balıkçı, annesi ise o zamanların deyimiyle bir Polis'te ( Kasaba'da ) Sheriff yardımcısıdır.
Bunlar taşınmaya karar verirler, ancak hayat o kadar zordur ki onların o şehirden geçmeleri icin birkaç yere para ödemeleri gerekiyordur. Ancak 2 gece önce gasp edildikten sonra paraları kalmayıp ve çölün ortasında kimsede olmadıgına göre Fier yemek aramaya çıkar ve geri döndüğünde ise annesi ve babasinin öldüğünü görür. Fier ağlar çok fazla ağlar ve Fier'i aslında hayatta tutanda budur. Fier'in okudugu bölüm hukuk alanınadır. Anne ve babasinin ölümüne çok agladigi icin gözyaşlari biriken Fier o su damlalarını ne kadar acı olsada içer ve yoluna devam eder. Anne ve babasinin bir kemigini yanina alir. Yolda aç küçük bir köpek görür ve ona kemikleri verir. Artik dost olmuşlardir. Köpek onu korur ve kollar Fier'de yemek buldukça kendisinden çok köpeği Ria'ya yemeğini verir. Böylece mükemmel bir dostluk kurulmuş olur.

Fier yaşadığı şehirdeki hükümetin tam bir aşşağılık adamlar olduğunu görür ve bunu düzeltmek ister. Bunun için hayatina Hukuktan başka çekmesi gereken tek yok vardir. Suikast!
Fier cebinde olan 5 dolar ile bir silahçıya girer adama sessizce yaklasip adami öldürür ve bir sniper iki tanede susturuculu silah alir ve yola koyulur. Bir binaya taşınırlar. Binada küçük bir kız yaşıyordur. Ailesiyle ancak ailesi onun gerçekten ailesi değildir. Onu hiç sevmezler o kız belki yardım bulmak amacıyla Fier'e yakinlaşmaya başlar. 39 Yaşında olan Fier 12 yaşındaki Marilyth'in ona gösterdigi ilgiyi izler ancak bir şey yapamaz aralarındaki yaş farkından dolayı. Fier çocuklugunda yaptıgı balıkçılıktan daha dogrusu babasından ögrendigi kadariyla yaptıgı balıkçılıktan ilginç şeyler yapmaya karar verir. Bir ev yapar köpeği Ria'yıda yanında getirir. Marilyth'in ailesi kaçakçıdır ancak bunu sadece babasi yapar. Annesi ve ablasının haberi yoktur. Sonra polisler bu eve baskın yapar. Marilyth'in yanlışlıkla öldürülen küçük kardeşi vardır 3 yaşındadır. Marilyth onun için intikam almaya çalışır ancak onu Fier engeller. Olacakları biliyordur. Ofa Şehrinin hükümetini devirmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak yardıma da ihtiyaç duyacaktır. Ona yardım edebilecek misiniz ?

Konumuz budur arkadaşlar,
Aslında daha da uzun bir konudur. Ancak ne olur ne olmaz hepsini yazmadim. Şimdi bu iş için bana gönüllü olarak 1 kiziltaş profesyoneli ve 2'de builder lazım olacaktır.

Zorunluluklar:
1- Skype Zorunludur.
2- En az 15 yaş.
3- Günde en az 3 saat aktiflik.
4- Kurallara uyma.
5- Birde birkaç mod.

İsim:
Soyisim:
Resim: