Küçücük bir şey için taa burdura çağıran ibretlik genç

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam dövmek için adamın şehrindeki üniversiteye gitmeye çalışan asabi genç.[DOUBLEPOST=1412080539,1412080508][/DOUBLEPOST]
Adam dövmek için adamın şehrindeki üniversiteye gitmeye çalışan asabi genç.
Amaç alay etmek değil ama cidden çok saçma geldi ya :ASD

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaptıgınız cidden ayıp @98IamLegend98
ben olmsam bende aynısını yaparım çünkü o konulra göz attım map çalıntı yani ufuk haklı.

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben olmsam bende aynısını yaparım çünkü o konulra göz attım map çalıntı yani ufuk haklı.
Sen de mi üniversite için şehir değiştirip IamLegend'i döveceksin ? Abi istediği kadar haklı olsun.Bu ona argo konuşup hakaret ve tehdit etme hakkını vermez.Biraz düşünün böyle şeyleri.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ama direk küfretti ilk sözü grzkl oldu ve çoğunu serverleri kıskandığı için yapıyor...
Burdur!a çağırdıgını duyunca güldüm :D ama @98IamLegend98 haksız durumda sana acıyorum ya @98IamLegend98 :D
sağol ya. inşallah ufuk bu forumdan gider. ve birdahada dönmez.[DOUBLEPOST=1412081322,1412081261][/DOUBLEPOST]
neden beni Savunuyosunuz?
@98IamLegend98 yemediği için gelemiyor Burdura. Bu kadar basit
lan ben neyine burdura gelicem otobüse verecek parammı var?
ve yemiyor lafını anasınıfları söyler

Son düzenleme:

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Son Sözümü Söyledim Dönüş paranı Zaten ambulans karşılayacagı için. Sorun yok Gel geliş paranı ben veririm
şimdi Geleceksen gelirsin gelmeyeceksen Yemediği için gelmesin ve Yemediği kelimesini Lise 4 te kullaılıyor yaşın küçük oldugu için anlamakta zorluk çekebilirsin.
zaten seneye ben Gelecem eminim İstanbuldasındır orada okumayı planlıyordum gelmesen bile 1 Sene sabret ki ben gelecem bunu unutma. Sadece 1 Sene ha birde Tuzlada 6 Tane ev arkadasım oturuyor.
Zaten burada klevyeyi yormaya gerek yok döverek Ter dökmeye gerek var.
Bir gün vali olursam direk seni Bulacam bunu unutma bu burada kalmayacak.
Senin Gelemeyecegini Yanımda 8. sınıf öğrencisi bile biliyor.

ForumDoktoru

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@ufukt14789 adlı kişi Per Pan Sendromu yaşamaktadır. (çocuk değilse)

Peki ya nedir bu Peter Pan Sendromu ?
Peter Pan sendromu (Peter Pan kompleksi), büyüme korkusu olan çocuklarda ve olgun oldukları halde çocuk gibi davranan (sosyal açıdan) insanlarda görülen davranış bozukluklarına verilen addır.

Bu sendrom ayrı bölümlere ayrılmaktadır:
10-15 yaş arası: çocuk dış dünya ile bağlantısını, korku yüzünden, koparmaya çalışiyor. Görevlerinden kaçıyor ve yalnız kalıyor.
16-22 yaş arası: Kendini beğenme ve maçoluk hissediliyor. (Şu an da bu seviyede kendisi, eğer gerçekten çocuk değilse)
23-25 yaş arası: hayattan mutsuzluk ve rahatsızlık hissediliyor.
26-30 yaş arası: sendrom ilerliyor ve durum daha vahim oluyor.
45 yaşından itibaren: tekrardan çocuk olmaya çalışılıyor ve istenilmeyen hayat modundan uzaklaşılıyor.

abilerden bazı sözler:
"Arkam lan var benim" :D
"Olum ben seni döverim" :D
"yemiyor lan di mi yemiyor" :D
gibi..

Çözüm basit kendine bir uğraş bul ve duygularını kontrol etmeyi öğren.
Geçmiş olsun :D