ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tanıtımı çok başarılı olmuş. Başarılarınızı dilerim.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatörlüğe nerden başvurucaz ?
Destek Skype adresinden başvurabilirsiniz. Yanlız şuna Dikkat çekeyim ki bu sunucunun Moderatörlüğü diğerleri gibi OP, Gamemode 1, Eşya ver, Eşya at gibi değil :) Çok stabil bir düzeyde "/Moderatör" komutuyla çalışan bir Moderatör paneli mevcuttur. Herhangi bir olay anında "/Moderatör" komutunu girerek Fly moduna geçmek ve 9 Slotunuza da yerleşecek olan "Işınlanma (Rastgele), Işınlanma (Rapor Edilen), İnceleme, Raporlar, Gizlen, Hız, X Ray Yöneticisi, Tıklama Testi, Dondur/Çöz" Seçenekler ile Sunucu kontrol etmektir. Yani istediğiniz zaman normal bir Oyuncu olarak oyununuzu oynayabilecek, istediğiniz zaman ise bir Moderatör olabileceksiniz. Şunu belirteyim ki. Moderatör moduna geçtiğinizde eşya alamayacaksınız, eşya atamayacaksınız :) Mineplex usulü.

SurvivalDelisi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sw Mükemmele Benziyor Ne Zaman Açılır 4 Gözle Bekliyorum :) <3

Weak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Emir kardeşim yine maşallah buram buram kalite kokuyor.Ne zaman açılır gelir oynarız yardımda ederim.Başarıların devamını dilerim.Skype cevap verirsen mutlu olurum.

ISa_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle konu çok başarılı olmuş tebrik ederim....
Haritayı beğenmedim ve schematics gibi duruyor ama yinede hikayeyle uyumlu olduğu için güzel.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sw Mükemmele Benziyor Ne Zaman Açılır 4 Gözle Bekliyorum :) <3
Emir kardeşim yine maşallah buram buram kalite kokuyor.Ne zaman açılır gelir oynarız yardımda ederim.Başarıların devamını dilerim.Skype cevap verirsen mutlu olurum.
Öncelikle konu çok başarılı olmuş tebrik ederim....
Haritayı beğenmedim ve schematics gibi duruyor ama yinede hikayeyle uyumlu olduğu için güzel.
Güzel,Başarılar.
Bekliyoruz...
Başarılar.
Çook ama çok teşekkür ederim. Hayatta Kalma üzerine sıkılmamanız aksine daha fazla eğlenmeniz, heyecanlanmanız ve korkmanız için elimizden geleni yaptık hala da yapıyoruz. Bu hafta değil diğer Haftaya sizlerleyiz. Yüksek ihtimal verebilecek olursam 1 Ağustos'ta görüşmek üzere :) Takipte kalın.

Son düzenleme:

SurvivalDelisi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1t
Çook ama çok teşekkür ederim. Hayatta Kalma üzerine sıkılmamanız aksine daha fazla eğlenmeniz, heyecanlanmanız ve korkmanız için elimizden geleni yaptık hala da yapıyoruz. Haftaya sizlerleyiz. Yüksek ihtimal verebilecek olursam 1 Temmuz'da görüşmek üzere :) Takipte kalın.
1 teammuz değil 1ağustos demek istedin herhal :)

Nyx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılı ... :alkış:

SurvivalDelisi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş serveri yarın açın ya sw mükemmel bir şey valla oynucak server kalmadı minecraftta