Konular Ciddi Karar Kesin. Herkesin okumasını İsterim.

Sence?

• Yazmışın kardeşim ne diyim helal olsun

Kullanılan: 3 42.9%
  • Git kumda oyna bebe.

Kullanılan: 1 14.3%
  • Başarılar kardeşim

Kullanılan: 1 14.3%
  • Kötüsünüz mallar.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sabretmeye Devam edin :)

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7

Zubstırat

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuya şöyle girmek istiyorum. Bildiginiz gibi Türkiyeyi temsil eden ve bu çevre için söz hakkına sahip olabilecek bissürü youtube Kanalı var ben onları "Abilerimiz" diye nitelendiriyorum. Ve şu sıralar bu abileri özenip kanal açma fasıllarında bir artış meydana geldi. Bu iyi bir şey mi ? Tabi kide çok iyi bir şey biz gençler olarak bu bir başarıda sayılabilir kim bilir belkide aramızdan gelecegin "Bill Gates"leri çıkabilir hiç abartmıyorum. Fakat ki ammavelakin burda bir sanat sayılır sonuçta Abilerimiz işine çok emek veriyor gerektiginde Kız arkadaşıyla buluşmuyor evde kalıyor. Ve son zamanlarda bazıları bu sanata karşı yogun bir saygısızlık yapıyor.​
Kim Bunlar ??​
Bana göre bunlar;​
-Telefon Kamerasıyla video çekenler. Ya yemin ediyorum telefon kamerasıyla video çekiyor çocuk rastgelmişsinizdir belki.​
-Önem vermeyenler. Yani önem derken adam alıyor 5 Tl pazardan mikrofon (lafım pazar malına degil pazarda bile araştırmadan alıyor) bir başlıyor videoya sesi evasşşet arkkşşşadaşlar buusaasdgün miiasdaneascraft oynnuuyyoaxacaz.​
Şimdi İse gelelim asıl meseleye. Sizin kanal sütten çıkma ak kaşık mı ??
Elbette degil. Ben sadece bunları söylemek ve gözlerinizi açık tutmanız gerektigini söyledim.
Öz eleştiri yapmak gerekirse:
-Yaşımız 15-16 küçügüz evet ama devamlıyız ve sanata saygısızlık etmiyoruz.
-Evet gidip MW3 çekemiyoruz belkide Crysis 3 alamıyoruz veya paramız yok. Ama elimizdekilerle yetinmeyi biliyoruz.
-Abone sayısı az videolar yükleniyor kimse izlemiyor. Görüntülenme bekliyoruz ama alamıyoruz. Olsun be diyoruz olsun koyuyoruz gene bir ümit. Sabrediyoruz pes etmiyoruz. Ne olursa olsun etmiyecegiz. Yazları çay ocaklarında, mobilyacılarda çalışıp Oyunlarımızı alıcagız. Bundan hiç utanmıyoruz çünkü biz "Baba parası degil alın teri yiyoruz."
Neyse şimdi ilk zamanlar yaklaşık 1 Ay önce çektigimiz Kısa Filmimizi sizinle paylaşıcagım bunu amatörce yaptık hiç öyle efektler falan katmadık Fikirlerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum Teşekkürler :)
-Reziller Gaming
Kısa Filmin konusundan bahsetmek gerekirse.
Konu şu arkadaşlar bir inek var Osuran Boğa Diyoruz biz ona sonra 2 tanede Player var Bunların 1 Ahırı 1 Tarlası 1 de Evleri var Şimdi Osuran Boğa geliyor bunları korkutuyor önce tarlayı griefliyor köpeklerini öldürüyor bunun üzerine bunlar tartışmaya başlıyor bunun amacı ne diye tam işte böyleyken osuran boga camdan içeri giriyor bizim kiler kaçıyor 1risi ölüyor digeri kurtuluyor. Digeri Ahırın arkasına saklanmıs osuran bogayı izliyor Meger osuran boganın amacı Ahırdaki inege tecavüz etmekmiş. Sonra işi bitince osuran boga her yeri lava verip tnt ile patlatıyor.​

MrYildirim

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
channele adam araniyomu yaş 16 ! channel deneyimim cok oldu konuk olarak

MrYildirim

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
videolarını izledim ve begendimde aranızda olsam cok iyi olr .s bi deneyin sesi falan

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok iyi bir konu olmuş bence başarılarınızın devamını dilerim.

Zubstırat

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mryıldırım tamam kardeşim iletişime geçelim

IISuperChat

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Channele Konuk Oyuncu Gelimi Varmı Yaş 16
Bazı Chanellerde Konuk Oyuncu Olmustum.

FBC.

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Helal Olsun Kardeşim İstersen Bir Ara Birlikte Video Çekebiliriz.
:)

Zubstırat

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnşallah kardeşim hayırlısı özelden skype at ben elimden geldigince herkesle çekmeye çalışıcam