Köylüleri Sabitleme

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam ''teorik redstone'cu'' nun videolarına tam aradığım şey yardımcı olan herkese teşekkür ederim.[DOUBLEPOST=1405182267,1405181915][/DOUBLEPOST]
Pardon ama kör müsün ?
Furkanın summon komutu ile ilgili yazdığı cevapa dedim ben onu ayrıca Çok ironik normal bi map yapımı için istediğim yardımı bi server plugini vererek cevap veriyosun. asıl kör kim acaba merak ettim doğrusu !

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir update de yeni bi blok gelmişti görünmez ne bilmiyorum ama CaptainSparklez'in bi vidyosunda vardı /give komutuyla kendine görünmez bir blok vermişti. Ya da kendine bir kapının alt kısmını verebilirsin /give ile (Sethbling tarafından bulunmuştur) (son baktığımda görünmez oluyorlardı ama üst kısmı da olabilir) Ya da köylüyü maden arabasına bindirirsin maden arabasını görünmez ve kıpırdamaz yaparsın.(Kanıt: Desperado Map'i başlarında bir köylü seni hapisten kaçırıyor ve maden arabası kadar hızlı giderek çitlerin üzerinden falan geçiyor, o sırada maden arabasının raylarda ilerleme sesi geliyor, ama ortada ne ray var ne de maden arabası. Ama resource pack yüzünden de olabilir bilmiyorum) Görünmez olmuyorsa direk maden arabasının içine koy maden arabasını da kıpırdamayacak biyere koy basit bir şey yani bu.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Bir update de yeni bi blok gelmişti görünmez ne bilmiyorum ama CaptainSparklez'in bi vidyosunda vardı /give komutuyla kendine görünmez bir blok vermişti. Ya da kendine bir kapının alt kısmını verebilirsin /give ile (Sethbling tarafından bulunmuştur) (son baktığımda görünmez oluyorlardı ama üst kısmı da olabilir) Ya da köylüyü maden arabasına bindirirsin maden arabasını görünmez ve kıpırdamaz yaparsın.(Kanıt: Desperado Map'i başlarında bir köylü seni hapisten kaçırıyor ve maden arabası kadar hızlı giderek çitlerin üzerinden falan geçiyor, o sırada maden arabasının raylarda ilerleme sesi geliyor, ama ortada ne ray var ne de maden arabası. Ama resource pack yüzünden de olabilir bilmiyorum) Görünmez olmuyorsa direk maden arabasının içine koy maden arabasını da kıpırdamayacak biyere koy basit bir şey yani bu.
O görünmez blok barrier ama etrafı barrier kaplı olursa nasıl tıklayıp ticaret yapacaz ayni şey kapi icinde geçerli (üst kısmı) raylar iyi ama bunu bilen biri vagonu kırıp sistemi bozar

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O görünmez blok barrier ama etrafı barrier kaplı olursa nasıl tıklayıp ticaret yapacaz ayni şey kapi icinde geçerli (üst kısmı) raylar iyi ama bunu bilen biri vagonu kırıp sistemi bozar
heryerini kaplamana gerek yok ki. etrafını bir blok yüksekliğinde çevrele kafasının üstüne de bir blok koy. O zaman zıplayıp çıkamaz

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Barrier diye bi block eklendi görünmez bi block bunun kodunu alıp köylübün etrafına koyabilirsin

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Durdurmak için TMI da aşırı derecede fazla yüksek seviyeli slowness etkili bir iksir yapıp köylüye atabilirsin çok az hareket edebilirler yada hiç haraket edemezler bilmiyorum denemedim