Kısaca FTB te yapmanız gerekenler (direwolf20)

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şimdii merhaba arkadaşlar.Beni tanıyanınız vardır sorulara cevap falan verirken.

Bugünde size nasıl şeyler yapmanız gerektiğini söylicem.(Yapmak zorunda değilsiniz)

Öncelikle madene çıkın önünüze ne ne çıkarsa alın...Diamond kazma yapmayın çünkü sonradan drill yapıcaz ve onu diamond a upgrade etcez.
Eğer çantanız yermezse yukarı çıkın ve ev yapın.
IC2 ye göre:
Sonra ilk işiniz sırasıyla generator x2 extractor ve macerator.veya önce maceratoru yaparsınız.

Thermal explosive ye göre:

3-4 adet hobbyst Engine yapın(yanlış yazmış olabilirim.)2 3 tanede aqueous acumulator (yanlış yazım) yapın.sonra aşşağıdaki şekle göre koyun

HE:engine
AA:Aqueous acumulator

HE HE HE HE yanyana olucak
AA AA AA AA yanyana olucak
ve aqueous acumulatorun her tarafına (altı dahil su koyun)

HE nin içine kömür koyun

Sonra pulverizer yapın ve condutvine pipe ile pulverizere MJ verin.

Küçük bir uyarı:Yandaki panelden modifiye yerine tıklayıp her yeri yapatin

Maviler item girişini turuncular ise item çıkışını ayarlar...

Eğer hatam varsa düzeltin lütfen ve teşekkür ederim.

Hitagi_san

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:F Ne anlattiysan bir şey diyemiyiceğim garip anlatmışsın.
Ancak hala elle kazanınız varsa bırakın oyunu, Mining Turtle'da (lua) ne için yapıldı sanıyorsunuz ? :3

ecra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yada ilerleyenler için redpowerda yapılan quarry

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Hitagi_san haklısın bende Computercraftı öneririm fakat onun kazma moduna almak için 1 dia kazma gerekiyor, ve çoğu kişide lua dan anlamadığı için elle kazıyorlar :D alican111 güzel konu yararlı fakat pek açık bir anlatım olmamış video çeksen falan daha iyi kesinlikle olabilirdi. ecra quarry Redpower modunda değil Buildcraft modunda, vay be 3 yoruma bir yorumla cevap yazdım :D

ecra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hitagi_san haklısın bende Computercraftı öneririm fakat onun kazma moduna almak için 1 dia kazma gerekiyor, ve çoğu kişide lua dan anlamadığı için elle kazıyorlar :D alican111 güzel konu yararlı fakat pek açık bir anlatım olmamış video çeksen falan daha iyi kesinlikle olabilirdi. ecra quarry Redpower modunda değil Buildcraft modunda, vay be 3 yoruma bir yorumla cevap yazdım :D
biliyorum redpowerda quarry yok ama block breaker lar la oluşturulabiliyor

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:F Ne anlattiysan bir şey diyemiyiceğim garip anlatmışsın.
Ancak hala elle kazanınız varsa bırakın oyunu, Mining Turtle'da (lua) ne için yapıldı sanıyorsunuz ? :3

Dostum ufak bir uyarı:Ben bunu başlangıç için yaptım.Hemde herkes bizim gibi computercrafttan anlamayabilir.

metal_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şahsen elmas bulmak için twilight foreste gidiyorum magic map yapıp orda zaten belli maden noktaları var haritada görünüyo bi girişte 30 -35 parça elmas çıkartıyorum tabi silk touch yada fortune lazım