kendi skinlerim

mendirin123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar kendi yaptığım skinleri planet minecraft hesabımda paylaşıyorum ve onları size göstermek istiyorum size skinde yaparım
planetminecraft hesabım budur beğenirseniz indirirseniz diamond verirseniz ve abone olursanız teşekkür ederim http://www.planetminecraft.com/member/mendirin123/
senin değil diyenlerin allah belasını versin hepsini uğraşa uğraşa yaptım saatlerimi verdim alıntı hiç yapmadım sadece şu monkey d luffyin şapkasını kolay yapımına baktım baktığım skinde birnevi benimdi çünkü bir skin yapımcısından istedim yani bir nevi benim skinimdi pek alıntı sayılmaz.
Birkaç örnek
En çok zorlandığım Monkey D. Luffy :
my_skin_4686208_minecraft_skin-4686208.jpg

şapka tekniğini öğrenmek için skinin kafalık kısmını engeleyin yay ikonunun yanındadır
3 kılıç ustası olmak için :D(Roronoa Zoro)
my_skin_4686517_minecraft_skin-4686517.jpg

TralgafarLaw2yearslater_minecraft_skin-4686276.jpg
Tralgafar Law
Hasır şapkalı ve takım elbiseli steve O.o
Hasrapkalvetakmelbilselisteve_minecraft_skin-4693312.jpg

aslında bu aralar indirip fotoğraf çekip benim diyenler olacaktır onlar skin yapmayı bilmeyen nooblar ajp phantosun tekniğini uygulayarak boş olan kafa içi noktasına HHM yazıcam yani herobrine hunter mendirin umarım işinize yarar

mendirin123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Düzenlemede bek ayrıntılı düzenleme yoktu dosya yükleden değiştiremedim urlerdede sorun var böyle oldu artık lütfen skinlerde gördüğünün hataları söyleyiniz ben hallederim
my_skin_4686208_minecraft_skin-4686208 (1).jpg

Minecraft Style Man

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Roronoa Zoro süper olmuş azda kan efekti verseydin daha gerçekçi olurdu