Kendi Oyun Paranızı Kendiniz Çıkarabilirsiniz

Sizce Bu Konu Yararlımı

• Hayır

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kısmen

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

MythSlaughter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba millet bugün size internetten para kazanma yöntemlerini göstereceğim işte ilk yöntemimiz

1- PTC (PaidToClick:(
kendimin kullandığı bir yöntem olan PTC (paid to click) 'i sizinle paylaşmak istedim neden istedin diye sorarsanız bana yararı dokunuyorsa siz neden kullanmayasınız tamam bu kadarını anladıkta ne demek bu dediğin sistem diyebilirsiniz hemen açıklayayım:

PTC ne demek ?: PTC bir siteye tıklayarak para kazanma yöntemidir ilk düşündüğünüz şu olacaktır eminim "bence çok kötü virüs vardır param gelmez yalandır" emin olunki bende ilk bunu düşünmüştüm ama dedim ki kendi kendime neden bir kere denemeyeyim denedim gerçekten haftada 10 dolar falan para kazanabilirsiniz hiçbir şey yapmadan kolayca steam vs. gibi oyun yayım destek gibi platformlarda oyun alabilirsiniz

Tamam anladımda nasıl kazanıyoruz ?: Kazanmanız şöyle oluyor siteye giriyorsunuz site size diyorki şunu şunu tıkla sana 0.01 kuruş vereceğim sizde tıklayarak para kazanıyorsunuz eminim ki düşünceniz şu " bu para ile 10 yılda zor 10 dolar yapılır" evet gerçektende öyle ama hayal kırıklığına uğramayın referans sitemi diye bir sistem var (kısaca ref) bu sistem ile gelişirseniz aylık 300 dolara kadar kazancınız olabilir

Referans sistemi ne demek: Referans sistemi kısaca şöyle birşeydir siz arkadaşlarınızı o PTC sitesine kayıt ettirirsiniz ve arkadaşınızın tıkladığı her siteden sizde kazanç sağlarsınız mesela arkadaşınız bir siteye tıkladı ve 0.01 dolar kazandı sizde 0.005 kazanırsınız arkadaşınız başka birini aldığında ise onunda parası size gelir böyle katlanıp gider mesela 300 kişilik bir grup olsun diyelim katlanarak hemen hesaplayalım

300*0.001 = 3
herkes bir kere tıklama yaparsa 1.5 dolar kazanırsınız herkes 20 kere tıklama yapar ise olur size 30 dolar ve bu bir günlük sadece

Ref kazanmak: Ref kazanmaya çalışın ve çok fazla tıklama yapın
Nasıl Ref kazanırız: Herhangi bir PTC sitesindeki kullanıcı kısmında bir link vardır genellikle üstünde referans yazar o linki paylaşın kayıt olanlar referansınız olur

Paramı topladım nasıl Alacağım?: Paranızı almak için bir paypal payza veya çek gibi seçenekler var en çok kullanılan ise paypal, paypal hesabı açmak kredi kartı vs. gerektirmez tamamen ücretsiz olup ( kredi kartına para aktarınca 1 dolar civarı para keser ) kayıt olabilirsiniz başka paypal hesaplarına ücretsiz para gönderebilirsiniz

Nerden güvenilir ptc siteleri bulabilirim ?: yaklaşık 1 yıldır bu sistem ile oyun paramı çıkartıyorum size favori sitelerimi söyleyebilirim:

1. ClixSense
Açıldığı Yıl: 2007
Dağıtılan maksimum para: 5.000.000 +
Extra şans çekilişleri : Mevcut
Kayıt olmak için : Tıkla

2- Link Kısaltma:
Merhaba 2. yöntem ile karşınızdayım bu yöntem ptc ye göre daha çok tercih edilen yöntemdir link kısaltarak para kazanırsınız

Nedir bu link kısaltması?: Link kısaltması kısaca bir sitenin url ünü alarak ****** link.tr gibi sitelerde link kısaltma işlemi ile linkini değiştirmenizdir.

Ne demek bu link değiştirmek: Link değiştirmek şudur bir linki alırsınız örnek olarak www.google.com ve bunu kısaltma işlemi ile şuna dönüştürürsünüz http://******/UxaMJ bu sayede kişi dönüştürdüğünüz linke tıklayınca ****** nin klasik 5 sn bekleyiniz ekranı gelir ve altta reklamlar olur bu sayede ****** reklam alır ve tıklama başına size para öder. Reklamı geç diyince sorunsuz şekilde siteye
yönlendirilirsiniz

Ne kadar para kazanırım ? : 10.000 tıklama başına 5$ verilir 1 tıklamaya yaklaşık 0.0028 civarı verilir az diye düşünmeyin birsürü link koyarsınız çok para kazanırsınız

Parayı Nasıl Alacağım ?: Parayı PayPal ile almanızı tavsiye ederim Yeni konular eklenecektir şimdiden herkeze kolay gelsin

DarkHeard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yararlı olmuş bende katıldım ne yapmalıyım hangi yöntemleri kullanabilirim teşekkürler

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Adam yetkili belli :D

Mobilden yazıyorum yazım hataları olabilir affola.

MythSlaughter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. link kısaltma ile para kazanma yöntemi eklendi sorularınızı sorabilirsiniz

DarkHeard sorunuz için teşşekürler yöntem şudur ref kazanmaktır çok fazla kişinin girdiği forumlara konular açabilirsiniz[DOUBLEPOST=1378044326,1378044219][/DOUBLEPOST]Sürekli Güncel tutuyorum ve yeni yöntemler eklenecek

DarkHeard

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cevap için teşekkürler 11 ref oldu günde 10 kr kazanıyorum :) hiçbirşey yapmadan

MythSlaughter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarın Anket sistemi ile para kazanma ve aracılık ile para kazanmayı açıklayacağım kolay gelsin herkeze