Kendi Minecraft Paranormal Katilinizi Oluşturunuz

SkyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başlıkta da belirttiğim gibi kendi minecraft paranormal katilimizi oluşturucaz.

Ben başlıyorum 4 kollu sabahları güneşten yanmayan yüzebilen critic vuruşları olan yüzüne bakınca 2 saniyeliğine taşa çeviren ürpertici bir kadın ismi: Cleopatza :D

ByAssasin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim Canavarım:
Kendisinin 1 damage si gözlerinden alev çıkar (mavi alev çıkar) ona baktığınızda size bakmaz bakmadığınızda saldırır rengi siyah ve mavi karışımı
çok hızlıdır hızı: 5.0
Sinirli hali: 2 damage götürür gözlerinden kırmızı alev çıkar ve 10block yanındaysanız creeper gibi patlar 30 block aşağı iner
OMG UÇABİLİYOR: Mavi kanatları vardır kızınca kırmızı kanlar oluşur kanatında ve onların topluluğu vardır gökyüzünde
VE SON ÖZELLİK: durduğu suda suyu buza çevirir lavı ise obsidian a çevirir
HP: 86
ÖLÜNCE: Nadiren elmas düşürür normal olarak cevher düşürür (redstone dahil değil)
Nasıl beğendinizmi? :sırıtmak:
ADI: Dasomeito

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Canavarım:
Kendisinin 1 damage si gözlerinden alev çıkar (mavi alev çıkar) ona baktığınızda size bakmaz bakmadığınızda saldırır rengi siyah ve mavi karışımı
çok hızlıdır hızı: 5.0
Sinirli hali: 2 damage götürür gözlerinden kırmızı alev çıkar ve 10block yanındaysanız creeper gibi patlar 30 block aşağı iner
OMG UÇABİLİYOR: Mavi kanatları vardır kızınca kırmızı kanlar oluşur kanatında ve onların topluluğu vardır gökyüzünde
VE SON ÖZELLİK: durduğu suda suyu buza çevirir lavı ise obsidian a çevirir
HP: 86
ÖLÜNCE: Nadiren elmas düşürür normal olarak cevher düşürür (redstone dahil değil)
Nasıl beğendinizmi? :sırıtmak:
ADI: Dasomeito

Güzel :D Diyelimki Yeni Güncellemede Senin Yarattığın Yaratık Çıkıyormuş :D

Herobrine51

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim canavar: Kendine aşık sihir eden bir kadın 1. mod Öpme: öptüğünde lavın içini boylarsınız 2.mod:Fatmagül mode on: Fatmagül yaparken bulutlardan iniş yaparsınız adı :İffet :D :D

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim canavar: Kendine aşık sihir eden bir kadın 1. mod Öpme: öptüğünde lavın içini boylarsınız 2.mod:Fatmagül mode on: Fatmagül yaparken bulutlardan iniş yaparsınız adı :İffet :sırıtmak: :sırıtmak:

:kıkırdama.

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adı Borlores
Damage:453784652567356524873648721536253636276351253672537823678647836478234897838901823902784738647836478162387216372937867487638
The Endde Bulunur.
Bulunması Nether Kalesinde Enchantlı bow kullanan normal iskelet bulmak kadardır
canı 7 kalp
eliyle saldırır
ışınlanır
uçar
kadındır
seni aşağıya atar ve...
KEZBAN TERK:Ddd

D

Doğan Can

Ziyaretçi
Canı 100000 Kalp [Milyonda 1 öldürüle bilir]Admin ark ve ench işlemez. Hiç görünmez. Sadece etrafında kara dumanlar olur. Gündüzleri yanmaz. Bosstur.Atck 100 dür. Ölünce:
100 Elmas
Full ench. elmas set ve kılıç
Nether Star
100 Opsidian

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Başlıkta da belirttiğim gibi kendi minecraft paranormal katilimizi oluşturucaz.

Ben başlıyorum 4 kollu sabahları güneşten yanmayan yüzebilen critic vuruşları olan yüzüne bakınca 2 saniyeliğine taşa çeviren ürpertici bir kadın ismi: Cleopatza :D
O değilde bakanı taşa çeviren bi karı vardı :domuz: neydi onun adı :D ordanmı fikir hacıladın.

Hera123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adı:Eaglehead
Bulunduğu Biom:orman
Can:100
Damage: 0.5 Kalp
Özellikleri:
Uçabilir.Elinde enchli ok vardır(Alev,Yumruk,Darbe,Sonsuzluk).Ölünce bu ok ile beraber 10 nether yıldızı düşürür.Ve yumurta.Ateşten etkilenir (fazla değil.).
Dış Özellikleri: Kafası Kartal kafasıdır.Beyazdır.2 blok büyüklüğündedir.
Tüyolar:Genelde ağaçlarda saklandıkları için ağaç keserken yaprakları kontrol etmelisiniz.
Yumurtayı Besleme:
1.3x3 Yaprak bir kare hazırlayın.
2.Yaprakların etrafına 4x4'lük su doldurun.Suların etrafını 5x5 herhangi bir blokla kaplayın ki su akmasın.
3.Şimdi en önemli yere geldik.Müzik.Bir müzik kutusu alın.Onu duvara veya herhangi bir yere asın.Ardından içine disk koyun disk farketmez.
4.5 MC günü uyuyun,kalkın.Her gün yumurta büyüyecektir.
5. 6.gün sonunda yavru olacaktır.Yavruya sık sık su şişesinden su,ve yemek olarak tohum vermelisiniz.
7.Bu gün önemli bir gün.Burada yavrumuz Agresif veya İyi olup olmadığı belli oluyor.Agresif olursa eviniz yanabilir ve sıksık envanteriniz hariç sandıklarınızdan eşya yok olabilir..Eğer iyi olursa birazdaha az yemek verirsiniz.Ve sizi zombilerden,iskeletlerden koruyabilir.Buna dikkat etmek için 3 ve 6. adıma dikkat etmelisiniz.

Bu.:domuz:

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kezban Boss Mode:
Kezban Yenge Herşeyi Keser
Herşeyi Yapar:)
HORT HORTTTTT
HORTLATIN KEZBAN BOSS ****** YAPMAZ!

ElectroTheDBZFan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrineyi Öldürsün Ve De Odun Keserken Arksında Creeper Patlayan Mağdurları Korusun Ancak Bizden Nefret Etsin (İyimii Kötümü Belli degil yav:D)
Adı:ChuckyMan