Kasıyor.

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar minecrafta fps sorunu yaşıyorum FPS eskiden 90-100 arasındaydı şimdi 20 lerde.
Sistemim:
işlemci i5
RAM:4
500gb HDD
1GB Ekran kartı (NVIDIA)3120 M
İşletim sistemi:Win7:original
Yardımlarınızı bekliyorum.

MegaPlay

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraftına Optifine Modu Kurmayı Deneyebilirsin..

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Yav kardeş optifine yükele geçer diyosunuz biraz detaylı anlatın adam muhtemelen bilmiyodur internette vardır ama ben yazmıyacam onun yerine (şimdi yerini hatırlamıyorum) optifine'de multicore render diye bir ayar olur onu işlemcinin çekirdek sayısına göre ayarlarsın bütün işlemci yerine senin belirlediğin çekirdekleri kullanır söylediğim heryerde işe yarıyor bi dene.

MegaPlay

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yav kardeş optifine yükele geçer diyosunuz biraz detaylı anlatın adam muhtemelen bilmiyodur internette vardır ama ben yazmıyacam onun yerine (şimdi yerini hatırlamıyorum) optifine'de multicore render diye bir ayar olur onu işlemcinin çekirdek sayısına göre ayarlarsın bütün işlemci yerine senin belirlediğin çekirdekleri kullanır söylediğim heryerde işe yarıyor bi dene.
Kardeşim adam altı üstü Optifine mod kurulum yazacak googleye
Bunda zor bir taraf görüyorsan ;

Ayarlar=>Video ayarlarından performans kısmını da max FPS veya dengeli yap belki işe yarar.
Çoğu kişi bu sıkıntıyı çekiyor ben de biraz araştırma yapacağım.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim adam altı üstü Optifine mod kurulum yazacak googleye
Bunda zor bir taraf görüyorsan ;

Ayarlar=>Video ayarlarından performans kısmını da max FPS veya dengeli yap belki işe yarar.
Çoğu kişi bu sıkıntıyı çekiyor ben de biraz araştırma yapacağım.
Kardeş kurmasında sorun yok ama en iyi ayarı seçme gibi bi ayar yok kendisi yapacak bütün ayarlarıana sayfadakı ayarları yapmakla bitmiyorki animasyonlar efekter performans ayarları resimle göstermek en iyisi ama şimdi çok üşeniyorum .

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Optifine normal mcyi düzeltir ben hexxit te oynuyorum ondada kasıyor optifine ile alakası yok zaten.Pcye virüs girmiş KasperSkyla sildim vürüsü
Virüs Yemiş Olabilirsin Arkadaşım.
Pcye virüs girmiş KasperSkyla sildim vürüsü.Teşekür ederim.

LaRive

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Optifine falan hiç uğraşma, ekran kartını güncelle, javayı silip kur, oyunu GameBooster ile aç ve ayarları düşür.. Görüş alanını Tiny (Küçücük) yapabilirsin ?

dark132

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sorunun Çözümü Cok Tavsiyem Game Booster Kurmanı Tavsiye Ederim Yardımcı Olabildiysem Sevinirim.