KAREKENT [1.7.2] / Rütbe Sistemi / Oturma / Farklı VIPlikler / Özgün Harita

kIzılGENÇ

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ya biraz oyuncu sayısını arttıtır mısınız 30 değilde 60 olsa çok iyi olur :(:(:(:(:(

redoil

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sw gercekten oyledır bır zmaan oynadım ve sw orman girişinde kırmızı bric ten yapılmıs kule ve teraslı ev bana aittir nic kım promosis inanmayan varsa Mr_Corner adındakı adama sorabilir admın bir kıyak gecerse tekrar baslarım ama tek degil arkadaslarım ile

Calipheran

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sw gercekten oyledır bır zmaan oynadım ve sw orman girişinde kırmızı bric ten yapılmıs kule ve teraslı ev bana aittir nic kım promosis inanmayan varsa Mr_Corner adındakı adama sorabilir admın bir kıyak gecerse tekrar baslarım ama tek degil arkadaslarım ile
Neden bir ayrıcalık vermemi istiyorsun?Arkadaşlarınla istersen şimdi başlayabilirsin.

redoil

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ayrıcalık olarak item ıstemıyorum item kasmayaı seviyorum sadece sınırsız koruma verirsen baslarız yanı kımse ws atmak ıstemıyor aramızda item yarısı yapıcaz ama birisi itemleri dusrurse olmaz ilgilendıgın ıcın tesekkurler

ardasimsek

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
servere kayıt olmaya çalışıyorym daha önceden kayıt olunmuş diyor. girmeye çalışıyorum kayıtlı değil diyor. söylermisiniz nasıl gireceğim bu servere

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
abi seervere giriyorum bazen komutlar çalışmıyor
ona çözüm bulun

lazerman2011

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hiç güzel bi sw değil tavsiye etmiyorum hemen vayy komutlara bak diye kanmayın çok kötü bi sw

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Harika Oynayın Bence !

zaferrq

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oyundaki ismim Brave !! Ban atmıssınız !! Gırış yapmaya calıstıgımda The ban hammer has spoken yazıyor !! Asil rütbesinde charı banladınız Madem Nedenını soleyın ve bide sınırsızmı ban attınız onun hakkında bılgı verırsenz ıyı olur !!